Garanti hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Garanti hakkında
Merhabalar bir sorum olacaktı. Ben androidli cihazımı rootlasam rom atsam yada benzeri şeyler varsa yapsam ve garantiden çıkarsam. Acaba bunu orjinal romu atıp filan garantiyi geri getirme şansımız yokmu?
Teşekkürler.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
room atınca garanti dışı mı kalıyor? Orjinal sürümü attıktan sonra sorun olmaz

esokmen

esokmen

Üye
Kardesim hic yapmadim ama eski haline yani orjinali yuklendikten sonra sorun olmuyor deniyor her yerde

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
tamam symibianda iosda olmuyor ama root kalkıyor u peki? Eğer kalkmıyorsa servis bunu anlar diye düşünüyorum. Lütfen tam cevap verirseniz çok sevinirim.

PriZm

PriZm

Üye
Orjinali yüklediğinde root kalkar.garanti telefonun S2 yada S3 değilse üzerinde oynandığını anlamaz.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
ben note2 alıcam. Bu note da geçerlimi acaba offf. Şimdiden 6ay sonra atacağım romu düşünüyorum bu da işmi:)

- - - Eklendi - - -

Orjinali yüklediğinde root kalkar.garanti telefonun S2 yada S3 değilse üzerinde oynandığını anlamaz.

sağolasın

PriZm

PriZm

Üye
ben note2 alıcam. Bu note da geçerlimi acaba offf. Şimdiden 6ay sonra atacağım romu düşünüyorum bu da işmi:)

- - - Eklendi - - -

sağolasın
Note serisinde Download sayacı varmı bilmiyorum.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi

Note serisinde Download sayacı varmı bilmiyorum.

ben telefonu alınca seni siteden bıktıracam haberin olsun :) önce bana rom nasıl atılır recovery mod falan hepsini açıklamanı isterim çünkü daha yeni başlayacam ve biraz sıkıcı olduğunu düşünüyorum :hmmm: :)

cukuleaks

Üye

ben telefonu alınca seni siteden bıktıracam haberin olsun :) önce bana rom nasıl atılır recovery mod falan hepsini açıklamanı isterim çünkü daha yeni başlayacam ve biraz sıkıcı olduğunu düşünüyorum :hmmm: :)
Ali , sana kolay gelsin , bi ömür berabersiniz :ehe

TheMadness

TheMadness

Üye
Note2 de binary sayacı var, şu anlık sıfırlanamaz.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Note2 de binary sayacı var, şu anlık sıfırlanamaz.

peki ona herhangibi birşey yapmak mümkünmü? Çünkü 6-12 ay içerisinde ben onun performansını mutlaka düşürecem bana hiçbirşey dayanamaz. Buna türlü şeyler modlamalar yapacağım ve bunlarda bildiğiniz gibi root gerektiriyor. Acaba sıfırlamasını çözecek kimse yokmudur?

TheMadness

TheMadness

Üye

peki ona herhangibi birşey yapmak mümkünmü? Çünkü 6-12 ay içerisinde ben onun performansını mutlaka düşürecem bana hiçbirşey dayanamaz. Buna türlü şeyler modlamalar yapacağım ve bunlarda bildiğiniz gibi root gerektiriyor. Acaba sıfırlamasını çözecek kimse yokmudur?

Şu anlık yok. Chainfire çıkartır yakında

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
inşallah çıkartır. Yorumun için sağol

• Beğen
Tepkiler: TheMadness
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt