Garanti Bankası Para Kesti Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Garanti Bankası Para Kesti Yardım
İlk olarak merhaba bugün garanti cep şubesine girdim hesabımda 70 tl para vardı ama hesap işletim ücreti adıyla benden 63 tl kesmişler daha 18 yaşımı doldurmadım öğrenciyim yani hesabıda stajda hastane maaş yatıracağı için babamla açtırmıştım benim bu parayı alabilme şansım varmı şuan öğrenciyim 63 tl benim için büyük para çalışıyor olsam sürekli para akışı falan olsa kafaya takmam zaten tavsiyeleriniz neler

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Sana güzel bir şeyler söylemek isterdim ama yapamam. Yani unut gitsin. :(

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Herhalde uzun süredir para yatırmıyorsun.
Aylık 6 tl olsa 10 aylık toplu almıslar.
İadesini ıstetebılırsın, ben daha önce 200 tl iade aldım ama otomatik fatura talimatı vermem gerektı.

sempaticafe

Üye
garanti keser güzel kardeşim. 2 oto ödeme talimatım olduğu halde benden de kesmiş. Biri hesap da para yokken oto çekemedigi için daha sonra online işlemler den halletmeme, aylık hiç yoksa 500 tl hesap haraketi olmasına rağmen. Neymiş oto ödeme düzenli olacakmış. Garanti.com ah ah söylenecek çok şey var da...

KayraBey

KayraBey

Üye
Soğuk su ilaç gibi gelir :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Soğuk su ilaç gibi gelir :)

Bende geçen gün deniz kredi kartından 66 tl lık soğuk su içtim gerıde vermıyorlar.
Bende bütün geçmiş masrafların çıktısını istedim 600 tl filan çıktı tüketici masasına gıdecem uyuz oldum :eller:

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
600 lira iyi para. Geri alırsan haber et ıslatalım :ehe

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
600 lira iyi para. Geri alırsan haber et ıslatalım :ehe

Bu hafta ilk olarak kartı kapattıracam onlarda doğal olarak kapattırma diyecekler bende iki katı bonus ısteyecem bakalım sonuç ne olacak :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
restmod

restmod

Üye
Okuldan ogrenci belgesi alip git bankaya senden para falan kesemezler normalde geri odeme yaparlar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
3 tane kartım var encok denizi kullanıyordum ama yamuk yaptılar bana, gözden çıkarttım yani 60 tl ye müşteri satmayı gosterecem onlara :D
Bendende 85 TL kesmislerdi. Gittim hesabı kapatalım dedim ama, n'olur kapatma diyen olmadı. Sonuç olarak banka müşteri hizmetlerini arayıp gerekli şikayetimi sesli olarak ilettim o kadar. T'ye bile almıyorlar adamı. :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bendende 85 TL kesmislerdi. Gittim hesabı kapatalım dedim ama, n'olur kapatma diyen olmadı. Sonuç olarak banka müşteri hizmetlerini arayıp gerekli şikayetimi sesli olarak ilettim o kadar. T'ye bile almıyorlar adamı. :)

Bende ılettımde sonra bı bant kaydı bana dönüş yaptı ve hakkını tüketici masasında ara dedı.
Deniz bankın iyi bir müşterisi sayılırım
Bankayla olan bütün ilişiğimi kesıcem bu hafta bant kaydı canımı sıktı, en azından insan arayaydı iyiydı :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
KayraBey

KayraBey

Üye
Finansbank her ay benden 1.500 lira ekstre ödemesi alır ama kart ücretini kesmeyi ihmal etmezdi. Kapattım kurtuldum

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Ne kadar saçma.cüzdanındaki parayıda alsaymış

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Bugün bankaya gitcem konuşcam eğer geri ödeme yapılmazsa hesabı kapattırıcam yoksa yılda 63 tl ödiyemem.

Son düzenleme: