gangster marsilya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
gangster marsilya
marsilya 1992-1993 sezonunda hem sampiyonlar ligini hemde fransa ligini rüşvet verere k aldığı ortaya çıktı. marsilyanın devler liginde cska'ya da rüsvet verdiği iddia edildi fakat ispatlanamadı. o sezonda fransa lig kupası elinden alındı ve bir alt lige düşürüldü sampiyonlar ligi kupası tescil edildi fakat süper ve kıtasal turnuvalarda oynama hakkı elinden alındı 1994te 2. lige düşürüldü ve o dönemin baskanı hapis cezasına çarptırıldı
by delimakina ajans 2005

muraoyak

Üye
tam şuçlu bi takımmış :D

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
marsilya fransada mafyavari uygulamaları ilede tanınıyor

BiZzZt

Üye
Yani Bu Demek Oluyorki Ribery Konusundada Bi Sakat Durum Olabilir
:artı:

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
içiniz rahat olsun ribery ya gelecek ya gelecek gelmezse 10m doların üstünde bi para gelecek gelirse 10m dolar gelecek. baskan acıklamasında ribery'den daha iyisini alacağız dedi

Roy

Roy

Üye
Neyle alacaklar acaba??

mayday_

Üye
aman başkan daha iyisini alacakmış yavaş alsın ben inanmıyorum alacagına hani para????

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
ribery'den büyük ihtimal ya 10m yada 10m'nin üstünde bir para bekleniyor o parada haydan geldiği gibi huya gider gibi

Roy

Roy

Üye
marsilya gibi bir kulüp böyle bir hataya düşüp 10milyon euro vermez,gs camiasını yatıştırma politikası bence bu konu.

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
adamlar kesin suclu ribery sucsuz ribery'nin maneceri olduklarını iddia ettiğini belirten adamlarda suçlu olabilir

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by Roy@Jun 17 2005, 06:19 PM
marsilya gibi bir kulüp böyle bir hataya düşüp 10milyon euro vermez,gs camiasını yatıştırma politikası bence bu konu.
[post=88047]Quoted post[/post]​

Bu görüşe katılıyorum.... 8)

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
tam tersi bu marsilya bu kez kayaya çarptı

DefectoR

İyide arkadaşlar neden kendi takımlarımızın iç çamaşırlarını ortaya çıkarmıyoruz???

Caine

Caine

Üye
defector haklıda ama biz iç çamaşrlarını ne bilelim. dışarıdan duyduklarımızı yazarsak ohooo,sitede 3. dünya savaşı cıkardı kesin ve bu savaşda azizem savaşı diye tarihe geçerdi. en aklımda kalan şeyde aziz başkanın dauma dediği sözdü herkesde duydu bunu. maçı senmi aldın be,ben aldım ben. bu lafı hiç unutmadım hala kulağımda çınlıyor heyttt beeee türk futboluna bak. valla dünyada rüşvet ve mafya adıyla bilinen 3 külüp var. en önde gelen sicilya mafyasının takımı olan juventus,arkasından csk moskova,marsilya... en belirgin olanda kuşkusuz juventus. geçen sene aldıkları maçlar vardı bir kaç tanesi çoook ama çooook dikkat cekiciydi ve kimse buna ses cıkaracak cesareti yokdu. erkek olan vardıysa italya futbol federasyonunda cıkar acıklardı ama nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
marsilya kayaya çarptı demiştim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...