Galiba Depresyondayım bir Bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Galiba Depresyondayım bir Bakarmısınız
Arkadaşlar 2 Aydır Kendimi şöyle hissediyorum

-Ders Çalışmama isteği
-Yaşamanın Anlamı kalmadığını
-Kendimi öldürmek istedim
-Aileme Agresif davranıyorum Bağırarak konuşuyorum
-Okumamayı Düşünüyorum

Ve hayatım Siyah Beyaz Hayatıma renk katan birşey yok Sevdiğim var Çıkma teklifi etmiyorum Şuana kadar hiç bir kıza çıkma teklifi etmedim hayatımda tek bikere ettim oda reddetti Tipsiz değilim.

Arkadaşlar ben ne yaşıyorum sizce Hayattan soğudum ?

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Yaş kaç

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ergenliğin ilk evrelerinde olur öyle şeyler, geçer zamanla

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Bu yaşta bu yaşadıkların(hissettiklerin) normal.
Ders çalışmama isteği bende de vardı, 9. sınıfta belge alamadım, 10da teşekkür belgesi aldım. Bu sene ders çalışma isteği var ama geçmiş alışkanlıklar yüzünden derslerime fazla yoğunlaşmıyorum yine.
Seni ölümden uzak tutan bir şey yok zaten, bu tür şeyleri düşünmesen daha iyi olur.
Ergenlik böyle bir şey alışmaya çalış demiycem, emin ol zamanla geçecek.

• Beğen
Tepkiler: heathrow, Mesut Aktaş ve Darqos
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sağol Mesut abi Sence bunu neyle atlatabilirim sen nasıl atlattın ?
yukarda yazdığın davranışları kendine uygun görüyorsan bu şekilde devam edip gidersin ve düzelmez, sakin ol önce, huzurunu sağla ve bence asıl en önemlisi Din bilgini geliştir

• Beğen
Tepkiler: Darqos ve -Empat-
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
yukarda yazdığın davranışları kendine uygun görüyorsan bu şekilde devam edip gidersin ve düzelmez, sakin ol önce, huzurunu sağla ve bence asıl en önemlisi Din bilgini geliştir
Tamam abi kötü davranışlarımın tersini yapıcağım

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye

-Ders Çalışmama isteği
-Okumamayı Düşünüyorum

Ve hayatım Siyah Beyaz Hayatıma renk katan birşey yok Sevdiğim var Çıkma teklifi etmiyorum Şuana kadar hiç bir kıza çıkma teklifi etmedim hayatımda tek bikere ettim oda reddetti Tipsiz değilim.

allah bin bir belamı versin ki aynı histe değilsem aynen son iki ay dünyada kendim gibi biri daha varmış bu kon

-Ders Çalışmama isteği
-Okumamayı Düşünüyorum

aynı şey bendede yoksa allah bin bir belamı versin aynen 2aydır var hemde dünya da benim gibi biri yoktur diyodum ama varmış derman buldun mu

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
allah bin bir belamı versin ki aynı histe değilsem aynen son iki ay dünyada kendim gibi biri daha varmış bu kon

aynı şey bendede yoksa allah bin bir belamı versin aynen 2aydır var hemde dünya da benim gibi biri yoktur diyodum ama varmış derman buldun mu
Sakin ya noluyo. Merak etmeyin hasta değilsiniz :D

FastAsHeLL

FastAsHeLL

Üye
benimde yaş 16 ama kızsızlıktan sıkıldım, sağ el nasıl gbi oldu anasını satim :pro:

• Beğen
Tepkiler: Mr. SaLÇa, heathrow ve aLoNeAnqe
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
14 benim yaşta
Sakin ya noluyo. Merak etmeyin hasta değilsiniz :D
ben öyle hissediyorum yaş 14-15 olacak canım çok sıkkın ne yapmalıyım unutmak istiyorum olmuyo bundan 2 ay öncei kafa yapısına sahip olmak için bursluluğumun birini veriridim:ehe

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
14 benim yaşta

ben öyle hissediyorum yaş 14-15 olacak canım çok sıkkın ne yapmalıyım unutmak istiyorum olmuyo bundan 2 ay öncei kafa yapısına sahip olmak için bursluluğumun birini veriridim:ehe
16 yaşındayım, ergenim, ve sızlanmanın ne kadar gereksiz olduğunun farkına vardım, sağ el sol el hiç ilgimi çekmiyor, sevgilim yok, rahatım.
Siz de rahat olun takmayın kafanıza.

FastAsHeLL

FastAsHeLL

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

bu iyi gelecektir

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
16 yaşındayım, ergenim, ve sızlanmanın ne kadar gereksiz olduğunun farkına vardım, sağ el sol el hiç ilgimi çekmiyor, sevgilim yok, rahatım.
Siz de rahat olun takmayın kafanıza.
aynı şeyi arkadaşlara diyorum görücü usulüyle mi evleneceksin diyorlar

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
  • Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
çaminci

çaminci

Üye
ergenlikte olur böyle şeyler bana da bi ara oldu çok takmayın beybiler

zombaka

zombaka

Üye
Ne öldürmesi lan

Joker.

Joker.

Üye
Bir kaç üst döneminiz olarak, tek önerim dolu taraftan bakmayı öğrenin.Bu da pat diye olabilecek bi şey değil tabi zamanla olur.Ders filan çalışın(gerektiği kadar az değil!!!).Aile kavgası filan onlar olur devamlı ama 5-10 dk düzelir her şey.Kız meselesi ise benim sevgilim vardı gerçekten bi süre sonra çok sıkıcı geliyor sen burda hayattan sıkılmışsın bide onun saçma triplerini isteklerini duyunca dahada soğuyacaksın.Tabi şu anda yalnızım ama olsun :D buluruz bi ara.

heathrow

heathrow

Üye
ilişkilerde bir süre sonra monotonluk oluyor, taraflar bir araya gelince konuşacak şey bulamayabiliyorlar. zamanla olur takma.

Üst Alt