Galaxy Young s5360Jellyblast 4.1.1 ve Galaxy Y cwm

Sponsorlu Bağlantılar

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Young s5360Jellyblast 4.1.1 ve Galaxy Y cwm
Galaxy y için hazırlanmış bir rom bilgisayara falan hiç gerek yok.
(Sorumluluk kabul etmiyorum ama yardımcı olabilirim her zaman)
Sadece telefonu kapatın.Ses açma + home + güç tuşu ile recovery mod açın.
2.sıradaki apply from ... seçin ve aşağıdaki linkteki dosyayı bulup seçin.
Rom kendi kendine yüklenir 3-4 dk sürer sadece.
Yüklendikten sonra wipeleri yapın.Yani wipe data reset i seçerek onu yese getiriyoruz.
Sonra da altıntaki wipe data partitionu seçiyoruz.İşlemimiz burada bitiyor.(Telefon ilk başta yavaş açılır açıldığında ekran açıkken 2-3 dk kadar bekleyin yüklesin kendini)(Dil ingilizce olacaktır.Ayarlar yani settings aşağılara doğru inince locale and texte girip languageyi seçin aşağıda türkçe var)
şimdiden hayırlı olsun.Başta söylediğim gibi sorumluluk kabul etmem ama yardımcı olurum.
Buyrun link:

Lazım olmaz ama yine de veriyim Clockworkmode:
küçük bir teşekkür yeterli

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
:tşk:Telefonum tamire veriyim gelsin denerim :stres:

• Beğen
Tepkiler: TuqRaa58
TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
    Konu Sahibi
evet çok güzel tavsiye ederim

ahmetp950

Üye
kardes calısırmı atayımmı

Liseligencxd

Liseligencxd

Üye
Kardeş Yükledim Çalışıyor Güzel Tamamda Google Play Store de androidim yükselmedi 2.3.6 oyunları duruyor 4.1.1 lik oyunlar gelmedi yardımcı olursan sevinirim

hasim38

hasim38

Üye
Kardeş Yükledim Çalışıyor Güzel Tamamda Google Play Store de androidim yükselmedi 2.3.6 oyunları duruyor 4.1.1 lik oyunlar gelmedi yardımcı olursan sevinirim

arkadaş sen apply nin tam adini bi yazsan ikram olur teşekkür ediyorum şimdiden

Ultraviolett07

Üye
TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
    Konu Sahibi
ya k.b. bayadır giremiyordum s harfinde kalıyorsa recovery modeyi aç s harfinde kalması yeterli telefonun romlu olmuş recovery modda 3. seçenek wipe factory reset gibi bişi var ezbere bilmiyom ona tıukla yese gel sonra wipe partitionu da seç sonra telefonu aç bekle bi 3-4 dk kadar sonuçta telefon ilk açılıyortelefon galaxy w ise telefon hakkı rahmetine kavuşmuş olabilir bu rom galaxy y s5360 için

Liseligencxd

Liseligencxd

Üye
ya k.b. bayadır giremiyordum s harfinde kalıyorsa recovery modeyi aç s harfinde kalması yeterli telefonun romlu olmuş recovery modda 3. seçenek wipe factory reset gibi bişi var ezbere bilmiyom ona tıukla yese gel sonra wipe partitionu da seç sonra telefonu aç bekle bi 3-4 dk kadar sonuçta telefon ilk açılıyortelefon galaxy w ise telefon hakkı rahmetine kavuşmuş olabilir bu rom galaxy y s5360 için
Kardeş Telefon Bildiğin Açılıyor S de çıkıyor S de takılı kalmıyor herşeyi kullanabiliyorum ama oyunlar açılmıyor arka plandakiler kapanmıyor telefon arada kendi kendine açılıp kapanıyor Bu Arada Telefonum Galaxy Y GT5360

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
    Konu Sahibi
O zaman o senin telefonunla ilgili ben de kullanyorum bi sorunum yok geri eskiye dön istersen dönceksen yardm ederim

Liseligencxd

Liseligencxd

Üye
orjinale dönmememi yardım edeceksin kardeş

Son düzenleme:
TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
    Konu Sahibi
evet
ama romu tekrardan yüklemeyi dene bi daha
o sistem format yazan yerden cwmyi indir orda var adını tam bilmiyorum system format olmazsa adres veriyim sen yap ama bence bu romu kullan ben çok beğenerek kullanıyorum

Liseligencxd

Liseligencxd

Üye
Şu Anda Bu Romu Kullanıyorum Gapps ı vamı ?

Üst Alt