galaxy y 5360 /yardim/

• 17 Temmuz 2014
  • 303 Okunma
  • 13 Cevap

1. iyi aksamlar
    telefonum galaxy young
    root attim alfa rom 4.2 yukledim ama hala android 2.3.6 gozukuo ve 4.0 oyunlar yuklenmiyo android 4.0 fln nasil yapa bilirim bi yardim edermisiniz

Yazan: samatto58
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Öncelikle nasıl yükleme yaptın. Cwmde yaptığın işlemler önemli.

3. hatirlamiyorum fazla dosya indirdim kapadim ses acmayla actim zip dosyayi buldum onayladim yputube vidyodaki gibi yptm galaxy y alfarom

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Telefon rootluysa şu işlemleri yap
    ses açma-orta tuş-power tuşu birlikte bas samsung yazısı çıkınca power tuşundan elini çek. sonra cwm menüsü gelecek ardından bu işlemleri yap.
    Wipe data/factory reset
    Wipe cache
    Advanced-Wipe dalvik cache
    Mounts and Storages/Format system-Format data-Format cache
    Temiz kurulum için Mounts and Storages/Format sdcard0/Default
    İnstal zip Romu ve Gappsi flashla
    Reboot

5. bunu yapinca format olcak ilk aldigin halinemi doncek

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Bak indirdiğin romu ve gappsi hafıza kartına at. sonra bunları yapınca da rom yüklenmiş olacak. eğer stock roma dönmek istiyorsan yani telefonun orjinal sürümüne onun için araştırma yapman lazım.

7. rom zaten yuklu calisio YouTube vidyodaki gibi yaptim bn romu kaldirip andiroidi 4.0 ypn rom kurnak istiyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Mobil cihaz ile gönderdi
  9. sd kartta rom

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. telefonun ayarlar kısmına girip telefon hakkında sekmesine girip orada telefon sürümü kaç nokta kaç yazıyor söyler misin?

11. Yapman gereken şey android 4 ve üstü bir rom bulman. Forumda biraz araştır bulursun sonra dediğim işlemleri yapman yeterli.

12. eyw kardesim bunlari biliyodum ama 4.0 yapan rom fln bulamamistim ugrasman yeter hayirli sahurlar

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Rica ederim.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 00:41