galaxy y 5360 /yardim/

Sponsorlu Bağlantılar

samatto58

Üye
    Konu Sahibi
galaxy y 5360 /yardim/
iyi aksamlar
telefonum galaxy young
root attim alfa rom 4.2 yukledim ama hala android 2.3.6 gozukuo ve 4.0 oyunlar yuklenmiyo android 4.0 fln nasil yapa bilirim bi yardim edermisiniz

clgnkral

clgnkral

Üye
Öncelikle nasıl yükleme yaptın. Cwmde yaptığın işlemler önemli.

samatto58

Üye
    Konu Sahibi
hatirlamiyorum fazla dosya indirdim kapadim ses acmayla actim zip dosyayi buldum onayladim yputube vidyodaki gibi yptm galaxy y alfarom

clgnkral

clgnkral

Üye
Telefon rootluysa şu işlemleri yap
ses açma-orta tuş-power tuşu birlikte bas samsung yazısı çıkınca power tuşundan elini çek. sonra cwm menüsü gelecek ardından bu işlemleri yap.
Wipe data/factory reset
Wipe cache
Advanced-Wipe dalvik cache
Mounts and Storages/Format system-Format data-Format cache
Temiz kurulum için Mounts and Storages/Format sdcard0/Default
İnstal zip Romu ve Gappsi flashla
Reboot

samatto58

Üye
    Konu Sahibi
bunu yapinca format olcak ilk aldigin halinemi doncek

clgnkral

clgnkral

Üye
Bak indirdiğin romu ve gappsi hafıza kartına at. sonra bunları yapınca da rom yüklenmiş olacak. eğer stock roma dönmek istiyorsan yani telefonun orjinal sürümüne onun için araştırma yapman lazım.

samatto58

Üye
    Konu Sahibi
rom zaten yuklu calisio vidyodaki gibi yaptim bn romu kaldirip andiroidi 4.0 ypn rom kurnak istiyorum

samatto58

Üye
    Konu Sahibi

samatto58

Üye
    Konu Sahibi
sd kartta rom

clgnkral

clgnkral

Üye
telefonun ayarlar kısmına girip telefon hakkında sekmesine girip orada telefon sürümü kaç nokta kaç yazıyor söyler misin?

samatto58

Üye
    Konu Sahibi

clgnkral

clgnkral

Üye
Yapman gereken şey android 4 ve üstü bir rom bulman. Forumda biraz araştır bulursun sonra dediğim işlemleri yapman yeterli.

samatto58

Üye
    Konu Sahibi
eyw kardesim bunlari biliyodum ama 4.0 yapan rom fln bulamamistim ugrasman yeter hayirli sahurlar

clgnkral

clgnkral

Üye
Rica ederim.