Galaxy Wonder Root

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rahmi4545

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Wonder Root
Beyler bu konu açılmıştır önceden ki inceledim ancak kafam karıştı çok karışık anlatılmış gibi.
Benim rootla ilgili bazı sorularım varda. Ayrıca bugün telefonlara format atan bir abi ile görüştüm root atmadan haberi yok tuhafıma gitti.
Neyse sorularım şunlar yanıtlarsanız sevinirim.
1-Root garanti kapsamı dışına çıkarıyor telefonu. Peki telefon arızalandımı unroot yapsak anlaşılırmı?
2-Madem bu root deneyimsiz kullanıcılar için koruma kalkanı ya biz bunun içinden dosya silersek yanlışlıkla yada virüs bulaşırsa antivirüs dosyayı silerse. Android e virüs bulaşmıyor diyorlar ama tabi uygulamalar bir sürü dosya indiriyor google markette bir sürü uygulamanın altında virüslü indirmeyin yazıyor.
3-Galaxy Wonderi bilenler şu ram olayını bilirler. 351 mb ram var. Root yapınca bunun kullanımı düşer mi şahsen benim ki hep sonlara yakında.
4-Bu 3. soruya benzer ama bu root yapınca ben googlen hizmetlerini mesala email i haritaları kapatabilcem mi şu an kapanmıyor galiba yani ben kapatamadım.
5- Beşinci soru yok buraya kadar okuduysanız adamsınız valla bi yardım ederseniz sevinirim :)

rahmi4545

Üye
    Konu Sahibi
Hala konuma yanıt bekliyorum arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt