Galaxy Wonder Için En Iyi Rom ?

• 14 Ekim 2013
  • 1509 Okunma
  • 15 Cevap

1. arkadaşlar en iyi rom "BU" diyebileceğiniz rom hangisi?

Galaxy Wonder için soruyorum :)

Yazan: BurakTura
  2. tabi ki wonderlight :oke: forumda mevcut, her türlü destek var (tarafimdan) bir kaç güne yeni versiyon gelecek kesinlikle dene :)

3. ya ben şimdi senin rom'unu deniycem fakat benim programlarım var telefonda vede benim internetim kotalı bu yüzden nasıl birşey yapıpta programları direkt yeni rom'a aktara bilirim ?

4. titanium backuypla uğraşma, rom toolboxla uygulamalrı app+data olarak yedekle :)

5. tamamdır kardeşim hemen deniyorum sağolasın
    ---
    peki rom'da çalışmayan şeyler nedir veya sorunları falan ?
    ---
    vede konuya baktımda sanırım kurulumu normal cm9 kurulumu gibi değil biraz değişik sanki

6. Bende guzel bir rom ariyorum.

-Emre bunu beğendi.
  7. kurulum çok da farklı değil bir kaç extra var sadece :D tek eksik powerampydi v4te çözdüm bir kaç güne paylaşacağım :)

8. vallahi kurdum rom'unu daha 2 dakika oldu kullanalı direk ingilizce şeyler gözüme takıldı :)

-Emre bunu beğendi.
  9. o ingilizce şeyler launcherla ilgili değiştirebilirsiniz :oke:

10. Cm9 final bi de ustune hurtsky kernel bi de touchwiz paket yukledin mi tamamdir :D

11. o samsung bu cihaza jelly bean verecek gerekirse mahkemeye başvurcam biz enayi değiliz.

mhmmdbilal, BurakTura, erdi_s ve 1 kişi daha bunu beğendi.

12. reis suan senin romunu kullaniyorum wonderligth guzel ama kasmalar var hala konudaki tum ayarlari herseyi yaptim ama kasma var yardimci olurmusun...Cok sagol

-Emre bunu beğendi.
  13. bugün v4u vercem farkı görürsünüz :oke:

14. İnsallah reis bekliyoru:alkis

15. 100 mb ram yiyen bir rom Arıyorum. ve tr olan

Yüklüyor...
20/09/2018 - 06:30