Galaxy Wonder Için En Iyi Rom ?

Sponsorlu Bağlantılar

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Wonder Için En Iyi Rom ?
arkadaşlar en iyi rom "BU" diyebileceğiniz rom hangisi?

Galaxy Wonder için soruyorum :)

-Emre

-Emre

Üye
tabi ki wonderlight :oke: forumda mevcut, her türlü destek var (tarafimdan) bir kaç güne yeni versiyon gelecek kesinlikle dene :)

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
tabi ki wonderlight :oke: forumda mevcut, her türlü destek var (tarafimdan) bir kaç güne yeni versiyon gelecek kesinlikle dene :)
ya ben şimdi senin rom'unu deniycem fakat benim programlarım var telefonda vede benim internetim kotalı bu yüzden nasıl birşey yapıpta programları direkt yeni rom'a aktara bilirim ?

-Emre

-Emre

Üye
ya ben şimdi senin rom'unu deniycem fakat benim programlarım var telefonda vede benim internetim kotalı bu yüzden nasıl birşey yapıpta programları direkt yeni rom'a aktara bilirim ?

titanium backuypla uğraşma, rom toolboxla uygulamalrı app+data olarak yedekle :)

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
titanium backuypla uğraşma, rom toolboxla uygulamalrı app+data olarak yedekle :)
tamamdır kardeşim hemen deniyorum sağolasınpeki rom'da çalışmayan şeyler nedir veya sorunları falan ?
vede konuya baktımda sanırım kurulumu normal cm9 kurulumu gibi değil biraz değişik sanki

kral18

kral18

Üye
Bende guzel bir rom ariyorum.

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
kurulum çok da farklı değil bir kaç extra var sadece :D tek eksik powerampydi v4te çözdüm bir kaç güne paylaşacağım :)

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
vallahi kurdum rom'unu daha 2 dakika oldu kullanalı direk ingilizce şeyler gözüme takıldı :)

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
o ingilizce şeyler launcherla ilgili değiştirebilirsiniz :oke:

erdi_s

erdi_s

Üye
Cm9 final bi de ustune hurtsky kernel bi de touchwiz paket yukledin mi tamamdir :D

blackcat67

blackcat67

Üye
o samsung bu cihaza jelly bean verecek gerekirse mahkemeye başvurcam biz enayi değiliz.

• Beğen
Tepkiler: mhmmdbilal, BurakTura, erdi_s ve 1 kişi daha
mhmmdbilal

mhmmdbilal

Üye

reis suan senin romunu kullaniyorum wonderligth guzel ama kasmalar var hala konudaki tum ayarlari herseyi yaptim ama kasma var yardimci olurmusun...Cok sagol

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
bugün v4u vercem farkı görürsünüz :oke:

kral18

kral18

Üye
100 mb ram yiyen bir rom Arıyorum. ve tr olan