Galaxy W GT-i8150 Android 4.0.4 EHNDROIX Rom (Resmi Stabil Sürüm - 12.09.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

deadhero

Üye
bende cm10 kurulu üstüne bunu kursam olur mu?

- - - Eklendi - - -

aramalarda ses gelmiyor :(

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
cm10 üzerine bunu kurabilirsiniz ama bu cm9 üzerine kurulu.Ali arkadaş bu romun güncel sürümünü paylaşmıştı onu deneyin derim.

WoodPecker

Üye
cm10 üzerine bunu kurabilirsiniz ama bu cm9 üzerine kurulu.Ali arkadaş bu romun güncel sürümünü paylaşmıştı onu deneyin derim.

Birazdan bende deneyecegim bu romu ins beklentiyi karsilar :)

kent36100

Üye
slm dadık bey bir sorum olucak acıl yardım beklıyom sizden çok dua ederim ben samsung i8150 wonder kulanıyom 1 hafta once cm9 romu yukledım ve yukleme şeklındede telefona kompıle format atım telefondakı eskı rom yanı orjınal rom silindi yedek filan hıc bırsey almadım formatan sonra kompıle sıldım telefonu cm9 romu yukledım ve şimdi sitelere bakdım orjınal yanı telefonu ilk aldıgım hale getirmek için anlatmıslar ama anlaıyamadım bitürlü yedek fılan hıc bırsey yok bana başdan ne yapıcamı anlata bilir misiniz telefon ılk aldıgım roma gerı dondermek ıcın telefon arkada madein:cihane yazıyo
formda yardıcı olacak arkadaş varsa sadık beyden once sevınırım şimdiden allah razı olsun

-Emre

-Emre

Üye
bu rom çok ilgimi çekiyor fakat uzun süredir destek gelmediği için yüklemek istemiyorum =(

pinokyotr

pinokyotr

Üye
bir kaç saat once kurdum sanki iyi gibi bu room olumsuz bir durum olursa yazacagım

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konu güncel değil.Eski roma dönmek için cm9 yada cm10 altında anlatımlar mevcut.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konu sahibi isteği üzere :locked:

Üst Alt