Galaxy W Dehset Isınma

Sponsorlu Bağlantılar

FrukoFurkanZ

FrukoFurkanZ

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy W Dehset Isınma
Merhaba arkadaslar ben galaxy w kullanıyorum eskiden asphalt 6 yı modern combat 1-2-3 ü novayı zorlanmadan oynarken simdi internete bile girerken küçük kasmalar ve 10-15 dakka sonra da aşırı bir kasma oluşuyor ekran donuyor tuşlar işlemiyor ısındıkça ısınıyor 10 saat giden batarya 1 saatte bitiyor CM9-Cm10-Cm10.1 de de aynı sorunu yaşadım lütfen yardım edin şimdiden teşekkür ediyorum.

hakancoban

hakancoban

Üye
Faruk çoğu oyunu oynarken benim s4 te bile yanma derecesinde ısınma oluyor.Sisteminin ağırlaşmasından dolayı daha fazla hissediyorsundur ısınmayı.Format atarsan biraz daha rahatlar ama yavaş yavaş üst seviye tüm cihazlarda ısınma oluyor..

• Beğen
Tepkiler: FrukoFurkanZ
hakancoban

hakancoban

Üye
Faruk çoğu oyunu oynarken benim s4 te bile yanma derecesinde ısınma oluyor.Sisteminin ağırlaşmasından dolayı daha fazla hissediyorsundur ısınmayı.Format atarsan biraz daha rahatlar ama yavaş yavaş üst seviye tüm cihazlarda ısınma oluyor..

-Emre

-Emre

Üye
Dostum önce benim romu kur (wonderlight cm9, forumda mevcut)
Sorunların devam ederse cihazı garantiye ver ve bataryanin dayanmadigini söylemeyi unutma :oke:

• Beğen
Puck

Puck

Üye
androidde böyle oluyor sıfırlasanda cihazı , gün geçtikçe yavaş yavaş ölüyor :D

Puck

Puck

Üye
androidde böyle oluyor sıfırlasanda cihazı , gün geçtikçe yavaş yavaş ölüyor :D

• Beğen
FrukoFurkanZ

FrukoFurkanZ

Üye
    Konu Sahibi
yanıtlarınız için çok teşekkür ederim fakat hangi romu denediysem aynı sorunu verdi format attım 2 hafta bi hızlanma yaşadı sonra tak hiç beklenmedik bir anda ısınıp donuyor parçalarını kontrol ettirdim bir sorunu yok sadece bataryasında şişme olmuş
Dostum önce benim romu kur (wonderlight cm9, forumda mevcut)
Sorunların devam ederse cihazı garantiye ver ve bataryanin dayanmadigini söylemeyi unutma :oke:
sizin romunuzu şu an deniyorum ama ayar paketi kaçı kurmam gerek acaba??

-Emre

-Emre

Üye
ayar paketi 2 kurmanjz gerek v3 icin :oke:

Üst Alt