Galaxy W CM9 Rom FİNAL Sürüm Ayarları!

Sponsorlu Bağlantılar

deadhero

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy W CM9 Rom FİNAL Sürüm Ayarları!
Bağzı özel sebeplerden dolayı MAXİCEP üzerinden desteğimi kestim. Adresinden konuya erişebilir ve destek alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Berk E. ve blackcat67

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

safo95

safo95

Üye

deadhero

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil...

ilcarnefice

Üye

Karamaske1905

Üye
İşe yarıyor mu hocam gerçekten?

deadhero

Üye
    Konu Sahibi
Evet başta subway surfers gibi oyunlarda ufak takılmalar vardı bu işlemlerden sonra 0'a indi diyebilirim...

ilcarnefice

Üye
Bişey daha sorcam bende cm9 rc8 var interacrive moda alıyorum ama yeniden başlatınca geri eski haline dönüyor final sürümünde öyle bir sorun var mı ?

-Emre

-Emre

Üye
Bişey daha sorcam bende cm9 rc8 var interacrive moda alıyorum ama yeniden başlatınca geri eski haline dönüyor final sürümünde öyle bir sorun var mı ?

Tolga Abi asagida sistem açıldığında ayarla var onu isaretledin mi?

deadhero

Üye
    Konu Sahibi

CPU Master Uygulamasını kullanarak seçerseniz ve Set on boot seçeneğini işaretlerseniz sorununuz çözülecektir. Ancak tabiki final sürümüne geçmenizi öneririm. En iyi wipe işlemleri ile ama uğraşmak istemiyorsanız hiç değilse wipe yapmadan geçin bence...

- - - Eklendi - - -

Ses seviyesi çok düşük. Şimdi bir xLoud ve BraviaEngine deniyorum eğer bir fark görürsem konuya ekliyeceğim...

ilcarnefice

Üye
CPU Master Uygulamasını kullanarak seçerseniz ve Set on boot seçeneğini işaretlerseniz sorununuz çözülecektir. Ancak tabiki final sürümüne geçmenizi öneririm. En iyi wipe işlemleri ile ama uğraşmak istemiyorsanız hiç değilse wipe yapmadan geçin bence...

Final sürüme geçicem zaten lys ye çalışmak için bilgisayarı ankarada bıraktım sd karttada yer yok titanium backup ile tam yedek alıp sıfırdan format atcam sadece wipe falan değil sonra bu ayarları yapıcam aklımda zaten
Yalnız birşey daha sorcam ben swap işlemini cwm üzerinden yaptım ve ayarlar depolama açılmadı haliyle usb depolamayı da açamıyorum bana en normal şekilde çalışan swap yöntemini yazarmısınız ?

deadhero

Üye
    Konu Sahibi
Hocam hangi amaçlar swap istiyorsunuz? Sd card ile external_sd değiştirmek için mi sd cardı ram olarak kullanmak için mi?

Değiştirmek içinse CWM'ye filan gerek yok yapmanız gereken:
Ayarlar - Depolama'ye girin.
Menü tuşuna basın
Depolama yapılandırmasını seçin
Dahili hafızayı kullan'ı işaretleyin
İşlem tamam.

ilcarnefice

Üye
Hocam hangi amaçlar swap istiyorsunuz? Sd card ile external_sd değiştirmek için mi sd cardı ram olarak kullanmak için mi?

Değiştirmek içinse CWM'ye filan gerek yok yapmanız gereken:
Ayarlar - Depolama'ye girin.
Menü tuşuna basın
Depolama yapılandırmasını seçin
Dahili hafızayı kullan'ı işaretleyin
İşlem tamam.

Onu kastetmiştim zaten sd swap değilde sadece swap yazdığımdan herhalde yanlış anlaşıldı eyv hocam sağolasın..

deadhero

Üye
    Konu Sahibi
Yok hocam CWM'dende yapılıyor ama kurcalamaya gerek yok ayarlarda varken size doğru söylemişler ama herhalde bir yerde hata olmuş

ilcarnefice

Üye
Yok hocam CWM'dende yapılıyor ama kurcalamaya gerek yok ayarlarda varken size doğru söylemişler ama herhalde bir yerde hata olmuş

Burdaki konudan aldığım cwm dosyasıyla yaptım ama olmadı bilseydim beta 3 de kullandığım vold.fstab ı kullanırdım neyse artık senin dediğin yöntemle yaparsak hiçbir farkı olmuyo değilmi
Birde senın dediğin yöntem cm10.1 de de varmı varsa ordada aynı şekilde oluyo değilmi?

-Emre

-Emre

Üye
Burdaki konudan aldığım cwm dosyasıyla yaptım ama olmadı bilseydim beta 3 de kullandığım vold.fstab ı kullanırdım neyse artık senin dediğin yöntemle yaparsak hiçbir farkı olmuyo değilmi
Birde senın dediğin yöntem cm10.1 de de varmı varsa ordada aynı şekilde oluyo değilmi?

Abi bu özellik 10.1de yok =( cwmye hiç gerek yoktu =(

- - - Eklendi - - -

Ayarlardan yapınca da aynı oluyor bi fark yok