Galaxy Universal Remote v3.3.9 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Universal Remote v3.3.9 Türkçe

Samsung kumanda özelliği olan telefonlar için Evrensel Uzaktan Kumanda kumanda programı. Program kullanışlı ve bir o kadar da marifetli bir program. Tek bir düğmeye makro ile bir çok işlevler kayıt edebiliyorsunuz.

Açıklama
** Sürekli daha fazla cihaz eklenerek güncelleme yapılıyor. Cihazınızı bulamıyorsanız bize cihaz bilgilerini gönderin ve biz sizin için ekleyelim! **
Telefonunuzun dahili IR vericisi ile evrensel uzaktan kumanda içine telefonunuzu açın. Hiçbir dış donanım gerekli değildir. Hiçbir ağ bağlantısı gerekli değildir. Hiçbir izin gerekmemektedir. Ömür boyu iade politikası!
TV'nizi kontrol edin, Set-top Box, Ses Video Alıcısı, Ses Sistemi, Amplifikatör, DVD Oynatıcı, Blu-ray Oynatıcı, Media veya Streaming Player, Klima, Projektör, DSLR kamera, PS3, Xbox, ve daha fazlası! Arkadaşlarınıza bu kullanıcı dostu uzaktan kumanda ile şakalar yapabilirsiniz!
Ek özellikler:
· Daha sonra kolayca erişebilirsiniz böylece cihazların her birini kaydedin.
· Tek bir sekmede farklı cihazlardan düğmeler ekleyebilirsiniz kendi özel kumandanızı oluşturarak, sadece tek bir ekrandan tüm cihazları kontrol edin!
· Sekmelerin sayısını, düzenini, renkleri, her düğme stilini ve diğerlerini değiştirerek uzaktan kumandanızı özelleştirin.
· Tek tek yürütülecek eylemler bir dizi (makro) kaydedin. Örneğin 100 kanal ve sesini açmak için gidin, 1 saniye bekle, uydu alıcınızı ve TV'nizi açabilirsiniz. Tek bir düğmeye kaydedilmiş Tüm bu işlemlerle.
· Kendi özel IR kodu gönderin ve bir düğmeye kaydedin.
· Cihazınız uygulama listesinde yoksa, otomatik olarak uyumlu olanı bulmak için tüm marka ve modellerini test etmek için tarama modunu kullanabilirsiniz.
· Yedekleyin ve kolayca başka bir telefona aktarabilirsiniz, böylece kaydedilen tüm cihazları ve uzaktan kumandanızı tekrar kullanabilirsiniz.
Eğer herhangi bir hata ya da cihazınız desteklemiyorsa, [email protected] adresinden bize ulaşın ve biz sizin için sorununuzu çözeceğiz. Eğer uygulama ile memnun değilseniz sadece bize sipariş ayrıntılarını gönderin ve size iade edeceğiz. Biz bir ömür boyu iade politikası garanti ediyoruz.
Not: Bu uygulama bir IR blaster (kızılötesi blaster) gömülü telefonlar ile çalışır:
· Samsung Galaxy S5, Galaxy S5 Active, Galaxy S5 Mini, Galaxy S5 Duos, Galaxy S4, Galaxy S4 Active, Galaxy S4 Mini, Galaxy S4 Zoom, Galaxy Note 3, Galaxy Note 4, Galaxy Note 8.0, Galaxy Note 10.1, Galaxy Note Pro, Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy Tab 2, Galaxy Tab 3, Galaxy Tab 4, Galaxy Tab S, Galaxy Mega
· LG G3
· Xiaomi Mi 4
Cihazınızda çalışmazsa, bunun yerine bir kötü yorum bırakarak, bize sipariş ayrıntılarını gönderin ve biz anında size iade edelim.
----------------------------
Şu anda 700.000'den fazla cihazlar üzerinde kullanılıyor
Yenilikler
Sürüm 3.3.9
· Yeni kategori mevcut: Medya/Streaming çalar
· A/V Alıcıları ve diğer tüm ses sistemleri artık tek bir kategoride birleştirildi
· Kullanıcı arayüz iyileştirmeleri
Kullanıcıların istekleri üzerinethe aşağıdaki markalar için daha fazla model eklendi
· TV'ler: Atec, Funai, Gizem, Sansui, Thomson
· Kablo ve Uydu alıcıları: Craig, Opticum, Akıllı, Starcom, Sun Direct, Vizyon
· AV Alıcıları: Arvani, Harman Kardon, Logitech
· DVD & Blu-ray oynatıcılar: Proscan
· İklim Kontrolü: Dimplex, Elgin
· Projeksiyon: Eiki

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, aydıncem, pazzoo ve 1 kişi daha

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Rahmi06
avantis

avantis

Üye
Türkçesini resmi geliştiricisine de gonderseydiniz

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Arayüzü güzel. :tşk:

• Beğen
avantis

avantis

Üye
Arayüzde ikonlar olsaydı daha iyi olurdu

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Emeğin için teşekkürler, yararlı bir kumanda..

• Beğen
avantis

avantis

Üye
Back tuşu yok. Olmadı ki şimdi . Benim için önemli bir tuş

avantis

avantis

Üye
Telefonun geri tuşu senin back dediğin tuş. Programı ben yazmadım, sadece çevirisini yaptım.
Rahmi zaten sana birşey demedim. Çevirin için teşekkür ederim. Çevirin de gayet başarılı olmuş. Telefonun back tuşu ile kumanda üzerindeki back farklı işlevlere sahip. Güncelleme onu da ekler ler

palpolisi

palpolisi

Üye
Teşekkürler rahmi. next uydu cihazı yok golden media yı seçtim çalışıyor NEXON TV yok vestel in yan sanayi ürünü o yüzden vestel i seçtim çalışıyor.
Sayı tuşu çalışmıyor ama
Cihaz kilitlenmiş çalışıyormuş :D

• Beğen

Üst Alt