Yardım Galaxy Tab 2(p-3110) 4.2 Rom Yükleme ?

Sponsorlu Bağlantılar

ege195

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Tab 2(p-3110) 4.2 Rom Yükleme ?
Merhaba arkadaşlar ben 1 aydır tab 2 serisine 4.2.2 güncellemesi gelmesini bekliyorum ne zaman geleceği ve türkiye ye kesin gelip gelmeyeceği hakkında bilginiz varsa soyleyebilir misiniz

muratdrsm

Üye
kardeş türkiyeye zor gelir yabancı ülkenin romunu kur tüm galaxy tab 2 serisine(p3100 p3110 p3113) çıktı 4.2.2

• Beğen
Tepkiler: ege195

ege195

Üye
    Konu Sahibi
cevabın için teşekkürler ama rom yüklemekte istemiyorum brick olur diye korkuyorum :/

muratdrsm

Üye
kardeş stock rom benim dediğim custom rom değil
sammobile.com da samsung cihazlar için stock romlar var

ege195

Üye
    Konu Sahibi
Bu romu yüklersek tabletin garantisi gider mi bide stock romun linkini atabilir misiniz (tabletim gtp3110

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Aynı tableti kullanıyorum 4.2.2 de çok kastığı için 4.1.2 ye geri aldım bir çok rom kullandım kendimde editledim ancak kernel sıkıntısı var bu nedenle yüklemeni tavsiye etmem ancak yinede yüklerim dersen stock olarak sammobile'dan indirip yüklersiniz sorun olmaz :oke:

United kingdom rom odin ile kurabilirsiniz.

• Beğen

ege195

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Rica ederim :) sonucu yazarsanız sevinirim yüklerseniz eğer.

• Beğen

ege195

Üye
    Konu Sahibi
nasıl yüklüycez peki

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Odin ile yükleme videosu forumda var bu yinede belirteyim ses kısma ile menu tuşuna cihaz kapalı iken basılı tutunuz download moda alınır.Sonra usb kablous ile daha öncede acık bekllettiimiz odin ile bağlantı kurulur.pda kısmına dosyayı yerleştirin ve start pass yazısı görene kadar bekleyin.

• Beğen

ege195

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim :)usb mtp aygıtı sorunu veriyor usb ile tablet bağlanmıyor şimdi ne yapabilirim :(

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bilgisayarda usb suruculeri daha önceden yükleyiniz.Ayrica virüs programi yada yukluyse kies kapali olsun.

ege195

Üye
    Konu Sahibi
Reset atmam gerek mi peki clockworkmod uygulamasıyla

muratdrsm

Üye
kardeş clockwork moda gerek yok samsung usb driverlerini kur yeter sonra odin( ) e at flashla
donma sorunu var dedi arkadaşımız çok program olmasından kaynaklanıyor olabilir
root yapıp gereksizleri sil sonra rootukaldır tringle away programını indirip root yaptığına dair bilgileri sıfırla
garantin gitmemiş olur

ege195

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim :)Iki hafta sonra deniycem şuan bilgisayarı kullanamıyorum yardımlarınız için teşekkürler :)arkadaşlar yükledim tablet eskisinden daha hızlı olmuş rami artmış yeni wallpaper lar gelmiş kalvye daha hızlı olmuş kilit ekranı çok hoşuma gitti ama galeride video oynatırken aşırı yavaş çalışıyor bide tablet biraz daha geç açılıyor ama iyi olmuş herneyse herkese yardımları için çok teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman

muratdrsm

Üye
iyi

• Beğen

ege195

Üye
    Konu Sahibi
ama kilit ekranını değiştirmek gibi bişey var mı S4 deki gibi yapmak istiyorum

muratdrsm