Galaxy SII Metin2 Oynamaaa ! Şok Yöntemm !

Sponsorlu Bağlantılar

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bedava diye bosa harcamayin:ehe symbianda da vectir var oyle oyna ama bilgisayara bagimli olduktan sonra bi anlami yok

Ali58_58

Ali58_58

Üye
atari yıllarıma döndümmmm....

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
metin2 mi :D

omer1615

Üye
Team viewer kasar. Bence siz kainy yi deneyin o cok daha iyi android pc için.

neksushot

Üye
metin2 yakinda cikar pc oyunlari gta.bia2.rpg vb ciktiysa buda cikar ama gf bunun icin elini cebine atmasi gerek

sexafon06

sexafon06

Üye
beyler telede pc yede teamwiever kurun.Cihazları eşleyip telden pc yi yönetmeye başlayın.sonra girip metin2 yi açın. artık telden mt2 oynuosunuz. beyin bedava :D Arkini telde denedim çok güzel oluo kolay gelsin iyi günler.

İyice açıkla demeyin ltfen ben symbiancıyım bilginiz olsun die söyledimmmm iyi forunmlar ....

Baska sitedede var bu .

ugur1000

ugur1000

Üye
çok kasmazmı teamwiever pc den pc ye çok kasıyor :ehe
splash top :) win 8 denendi youtube videolarına bak ipadda ve android cihazlarda örneğin ayarlara girince max 1 sn gecikme oluyo ama mt 2 saçma :DDDDD ben hava atmak için paket alıp evdede pc açık bırakıp win 8 çalıştırıcam telefonda herkesin gözü açık kalıcak ama :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Forumda vardı zaten bu konu sen aynısını taklit edip konu açmışsın.

The East

The East

Üye
O zaman evdeki pes 13 u telefondan oynayabilirim :) bende denedim gta 3 bile kasiyor :aha:

neksushot

Üye
Ben metin2 ciksa 50 tlden satilsa sirf oyuncuyla ws yapip yenincede ezme demek icin hemen alirdim birde vadide gurup kurup kasilmak icin yani bu oyun ciksa gameloftun butun online oyunlari oynanmamaktan tarihe gecer. İyi olupta iyi kalamadıklarım varAdam diyip yanıldıklarım,Dost sanıp abi dediklerimherşeyden öte gönülden saygı duyup sonrasında sövdüklerim var...Pişmanlıklarım var en derinden..-İyi olduğuma--Yanıldıklarıma --sövdüklerime-

The East

The East

Üye
biraz önce gta sa yı açtım tw ile bağlandım grafikleri iğrenç + yürümesi 1 saati alıyor :D

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
kardes illa oynucaksan pc varken pcde oyna

The East

The East

Üye
ama çok güzel oluyor sanki telefona windows 7 yüklemişsin :D

neksushot

Üye
google playdan kredi karti olmayipta oyun alamayanlar kontorle almak icin wodafone hattiniz varsa google playdan wodafone opera mini indirin sonra kurun ve o tarayicidan googleplay storeye girin telefonunuzun ana menusundeki googleden girmeyin tarayicidan girin pc gorunumlu olana girdikten sonra orta en altta credit satin alma var ona tiklayin ve kontorle alma secenekleri cikcak ordan size uygun olani alin aldiktan sonra oyunlari alabilirsiniz satin almada credit secenegi cikar bu wodafoneye ozgudur bende boyle yapiorum note.baska tarayicilarda calismaz yani credit secenegi olmaz diyerlerinde

Ali58_58

Ali58_58

Üye
benim gibi bilgisayarı dandik olup s3 felan kullananlar içn güzel aslında

neksushot

Üye
sacma sapan yorum yapanlar var hayla yukardaki bir arkadas teamwiever kurun demis onla oynanmasi mumkun deil yakinda metin2 cikar ayrica gine yukardaki biri gtanin yurumesi 1 saat suruor demis surer tabi androidde bir yere kadar ayrica gta vice city ciktiysa san andreasta 1 yila kadar cikar illa metin2 beklemicem dersen al birtane intel tablet.

enterneoll

enterneoll

Üye
oda bişeymi ben call of duty black ops açıp alta indirip aynı anda metin2 oynuyorum siz çok geride kalmışsınız :D

neksushot

Üye
Sanwa usb card reader adli bir aksesuar var onu telefona takabiliorsunuz ayrica mouse ve klavye cikisida var oyunlari rahat oynarsiniz bi aratin adini anlicaksiniz ne oldugunu ayrica galaxy n7000 cihaziniz varsa data kablosunu eyip bukmeyin bozulursa ondan daha bulamassiniz iyi gunler

neksushot

Üye
metin2 ye yeniden basliyimmi simdi pcde coluk cocuk vardir ama sizce yeniden basliyimmi dolu aramak iyi olur

Üst Alt