Haber Galaxy S8 hakkında önemli bilgiler gelmeye devam ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy S8 hakkında önemli bilgiler gelmeye devam ediyor.
Galaxy S8'de fiziksel Home tuşu bulunmayacak ve Plus versiyon çift kamera ile gelecek.

Samsung, yeni modellerini sunmaya CES 2017 ile başladı ve önümüzdeki günlerde de farklı cihazlar firmadan gelmeye devam edecek. Firmanın yakın zamanda sunacağı en önemli model ise yeni amiral gemisi üst seviye cihazı Galaxy S8 olurken, ayrıca bu akıllı telefonun daha büyük ekranlı versiyonunun da gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Samsung'un bu yeni cihaz ait olduğu kaydedilen bir görsel sızdırılmıştı. Parlak altın rengi dikkat çeken cihaz iki yanı kavisli ekran ve oldukça yüksek ekran / gövde oranı ile gelirken, ayrıca akıllı telefonun ön yüzünde de fiziksel Home botunu yer almıyordu.

Bu durum son gelen raporlarla da doğrulanırken, Samsung'un amiral gemisinde fiziksel Home butonuna yer vermeyeceği iddiaları güçleniyor.

Diğer taraftan, Samsung'un ayrıca Galaxy S8'in Plus modelinde çift kamera tasarımı kullanacağı da kaydedilmekte. Bilindiği üzere Samsung'un en büyük rakibi Apple, Eylül 2016'da iPhone 7 akıllı telefonunu ve çift arka kamera içeren iPhone 7 Plus modelini pazara sunmuştu. Samsung'un da benzer bir hamle yapacağı bazı uzmanlar tarafından dile getirilmekte.

İddialara göre Samsung'un Galaxy S8 akıllı telefonunun standart versiyonu 5.7" ekran, daha büyük versiyonu da 6.2" büyüklüğünde ekran ile gelecek. Büyük ihtimalle Şubat ayı sonunda gerçekleştirilecek olan MWC 2017, Mobil Dünya Kongresi'nde resmi olarak duyurulacak olan akıllı telefonların bu sene en çok satan modeller arasında zirvede yer alması bekleniyor.
Galaxy S8 hakkında önemli bilgiler gelmeye devam ediyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Patlama Yarı Çapı Verilmemiş Süpriz Sanırım :kop::kop:

• Beğen
Tepkiler: Buğra
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
:D
eğer bu da patlarsa samsungun yerinde olmak istemezdim
Genelde Olay Şu Telefonu Gece Şarja Tak Uyu Bomba Oto Kuruluyor Patlıyor :D Geçen S4 Mini Patlamiş Adamın Başının Ucunda :D Ama Dediğin Gibi Bu Kezde Patlarsa Samsung Çeker Gider Heralde :D

MaxipmaN

Üye
plus falan ne saçma şeydir ya, neden gene edge ve düz olarak çıkmıyor ki. gerçi ben o parayı verene kadar ayfon alırım sorun yok :ehe

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Genelde Olay Şu Telefonu Gece Şarja Tak Uyu Bomba Oto Kuruluyor Patlıyor :D Geçen S4 Mini Patlamiş Adamın Başının Ucunda :D Ama Dediğin Gibi Bu Kezde Patlarsa Samsung Çeker Gider Heralde :D
telefonu sayamayacağım kadar gece bıraktım şarjda hiç bir şekilde sıkıntım olmadı ama bırakmamayı tercih ediyorum zira batarya dolduktan sonra fazla şarjda beklerse çıkarttığım zaman durduk yerde hızlı bir şekilde %100den 80e hatta daha da gerisine düşüyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
telefonu sayamayacağım kadar gece bıraktım şarjda hiç bir şekilde sıkıntım olmadı ama bırakmamayı tercih ediyorum zira batarya dolduktan sonra fazla şarjda beklerse çıkarttığım zaman durduk yerde hızlı bir şekilde %100den 80e hatta daha da gerisine düşüyor
BBenim Tahminimce Arka Planda Bişey Açık Kalıyor Telfeon Yoğun Güç Çekiyor Haliyle Isınıyor Fİlan Ondan Patlıyordur.S4 Lerde Filan Batarya Şişiyordu Bide Orjinal Batarya Yani Düşün.Ben Nokia 808i Güneş Altında 3 Saat Full Resim Çektirdim Üstüne Şarja Taktım 5 TLlik Yan Sanayi Batarya Bile Banamısın Demedi Taş Gibiydi 1 mm Bile Şişmemişken Samsungun Orjinal Bataryaları Şişiyorken Can Güvenliğinizi Sorgulayın :D

The Pancar

The Pancar

Üye
5.7 çok büyük

The Pancar

The Pancar

Üye
Bana büyük, büyük telefona gelemiyorum

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Tasarım olarak güzel fakat parmak izi beni düşündürüyor ve fiziksel butonlar :ehe

hidirkolcu3

Üye
Sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Üst Alt