Haber Galaxy S8 Antutu Puanı Ortaya Çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy S8 Antutu Puanı Ortaya Çıktı!
Sızdırılan bir video ile Samsung Galaxy S8 modeline ait antutu benchmark puanı ortaya çıktı. Test sonucunda galaxy s8 205.284 gibi bir puan almayı başarıyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Fakat videoda snapdragon 835 olan mı yoksa exynos 8890 olan galaxy s8 modeli mi olduğu belli olmuyor. Ne olursa olsun 200 bin barajını aşmak cihazın genel gücünün ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.

Snapdragon 820 150-170 bin arasında puan alabiliyor. ( GPU puanı yani grafik puanı snapdragon 820 de 50-55 bin alırken video da ki galaxy s8 cihazı 82 bin gpu grafik puanı almayı başarmış )

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7 ve DarkredBlue61

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Malum Hile Kullanılıyor Bu Programlarda :)

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7 ve Buğra
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Buğra ve jojo_va
jojo_va

jojo_va

Üye
Renklam yapmak için olabilir,O video sızdırılmadı reklam olsun diye paylaşıldı,Düşüncem bu yönde.
Benim ace2 cihazımın tam 20 katı.:ehe:close_tema:

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve DarkredBlue61
jojo_va

jojo_va

Üye
10,500 küsür çıkmıştı ozmn iyi diye seviniyordum,Teknolojiye bak hele nasıl gelişmiş.:kop: E tab 5 meb tabletinde 50,000 a yakın bişey çıktı ve tablete canavar diyordum.:bigstar:
@DarkredBlue61. Senin cihazın puanı kaç?.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Sızdırılan bir video ile Samsung Galaxy S8 modeline ait antutu benchmark puanı ortaya çıktı. Test sonucunda galaxy s8 205.284 gibi bir puan almayı başarıyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Fakat videoda snapdragon 835 olan mı yoksa exynos 8890 olan galaxy s8 modeli mi olduğu belli olmuyor. Ne olursa olsun 200 bin barajını aşmak cihazın genel gücünün ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.

Snapdragon 820 150-170 bin arasında puan alabiliyor. ( GPU puanı yani grafik puanı snapdragon 820 de 50-55 bin alırken video da ki galaxy s8 cihazı 82 bin gpu grafik puanı almayı başarmış )
S8 normalde antutu da yüksek puan alacak şeklinde internette görmüştüm.
Ama dediğiniz gibi bu devirde hiç bişey güvenilir değil.. :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
10,500 küsür çıkmıştı ozmn iyi diye seviniyordum,Teknolojiye bak hele nasıl gelişmiş.:kop: E tab 5 meb tabletinde 50,000 a yakın bişey çıktı ve tablete canavar diyordum.:bigstar:
@DarkredBlue61. Senin cihazın puanı kaç?.
Benim Cihaz 1020 :D Puanıda 1020 Olsun Hadi :P

• Beğen
Tepkiler: jojo_va
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Renklam yapmak için olabilir,O video sızdırılmadı reklam olsun diye paylaşıldı,Düşüncem bu yönde.
Benim ace2 cihazımın tam 20 katı.:ehe:close_tema:
Artık sızıntı diye diye cihazın tamamını firmalar önden tanıtıyor resmen :ehe

• Beğen
Tepkiler: jojo_va

slymn78

Üye
200bin nedir ya en son iphone 7 rekor kırmıştı hatirladigim kadarıyla puani 150 bini gecmisti

Üst Alt