Galaxy S5'de ALS için buz kovası meydan okumasına katıldı

• 22 Ağustos 2014
  • 770 Okunma
  • 24 Cevap

1. Sinirsel bir hastalık olan ALS’ye dikkat çekmek için yapılan bu meydan okumada, kişi bir kova buzlu suyu kafasından aşağı boşaltarak, başka kişilere meydan okuyor. Bu meydan okumalar sayesinden ALS derneklerine bağışlar da artmış durumda.

< Resmi açmak için tıklayın >

Şimdi de Samsung’un Galaxy S5 akıllı telefon modeli bu meydan okumaya katıldı. Suya ve toza karşı dayanıklı olan Galaxy S5′in üzerinden buzlu su dökülüyor. Galaxy S5 ayrıca Apple iPhone 5S, HTC One M8 ve Nokia Lumia 930′a meydan okuyor. Ancak bu akıllı telefonların suya karşı dayanıklı olmadıklarını belirtelim.

Yazan: 0MG90
    Son düzenleme: 22 Ağustos 2014
    Oğuzhan, RetaXter, B.A.R.O.N ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. :D Haber için teşekkürler

3. Meydan okuduğu telefonlar arasında z2 yok :ehe dayanıklı olmayan telefona bende meydan okurdum tabi :D

4. Z2 yi adamdan saymamış :D

-Börteçine- bunu beğendi.
  5. Xperia serisine yememiş bir tarafları :)

iPhone ile gönderdi
    Pikkaccu bunu beğendi.
  6. Meydan okuduğu telefonlar da bağış yapar olur biter:bleh:

7. Çok yaratıcı gerçekten :D Samsung özenle seçmiş rakipleri çakallık yapıp :D

8. Hadi bakalım M8 ide görücez

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Z2'den korktu tabii :D

iPhone ile gönderdi
  10. Videoyu ekledim, unutmuşum

11. Şu saçmalık bitsin artık, temiz su israf ediyolar

iPhone ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  12. Xperia serisi telefonların IP58 sertifikası, S5'in IP67 sertifikası var. ilk rakam toza karşı dayanıklılık demek 6 maksimum seviye oluyor. ikinci rakam suya karşı dayanıklılık bu da 9 sanırım son. kısaca su geçirmezlik durumunda samsung xperia'dan daha geride. (gerçi daha fazla su geçirip, daha az tozlanma olayına anlam veremedim, her neyse) bu sebepten xperia'yı koyması zaten gülünç bir durum olurdu :)
    en azından nokia, htc ve apple bağış yaparlar artık dünyanın parasını kazanıyorlar bir telefondan, öyle snapdragon s80x chipleri koyup kendilerine özgü arayüz yapmayla olmuyo bu işler :ehe:
    ---
    Katılıyorum.

Mobil cihaz ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  13. Bu sayede ne kadar bağış toplandı ilk ona bakın ama eğlencesine yapılmamalı yapacaksanız bağışta yapın

iPad ile gönderdi
  14. Türkiye'den ilk 3 gün çekilen videonun haddi hesabı yok. Yapılan bağış 5000 tl idi. Sonra ne oldu bilmiyorum tabi.

iPhone ile gönderdi
  15. Bağış yapmak için israfa gerek yok
    ---
    Ayrıca "Bir elin verdiğini diğeri görmemeli."

iPhone ile gönderdi
  16. Ne yapayım ben başlatmadım
    Bundaki amaç hastalığın farkına varılması zaten

iPad ile gönderdi
  17. Herkes reklam pesinde, artistler, baskanlar, bilmemneler... Kimsenin(cogusunun) umrunda degil hastalik.

Mobil cihaz ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  18. Diger telefonlar meydan okunursa direk kapanit sanirim :D

iPhone ile gönderdi
  19. Kimin umrunda bu hastalık? Herkes birbirine meydan okuyup duruyor. Şow peşinde herkes.

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Moussa Sow sandım ilk gördüğümde :d:

iPhone ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
14/12/2018 - 18:51