Galaxy S5'de ALS için buz kovası meydan okumasına katıldı

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S5'de ALS için buz kovası meydan okumasına katıldı
Sinirsel bir hastalık olan ALS’ye dikkat çekmek için yapılan bu meydan okumada, kişi bir kova buzlu suyu kafasından aşağı boşaltarak, başka kişilere meydan okuyor. Bu meydan okumalar sayesinden ALS derneklerine bağışlar da artmış durumda.

Şimdi de Samsung’un Galaxy S5 akıllı telefon modeli bu meydan okumaya katıldı. Suya ve toza karşı dayanıklı olan Galaxy S5′in üzerinden buzlu su dökülüyor. Galaxy S5 ayrıca Apple iPhone 5S, HTC One M8 ve Nokia Lumia 930′a meydan okuyor. Ancak bu akıllı telefonların suya karşı dayanıklı olmadıklarını belirtelim.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Oğuzhan, RetaXter, B.A.R.O.N ve 1 kişi daha

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
:D Haber için teşekkürler

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Meydan okuduğu telefonlar arasında z2 yok :ehe dayanıklı olmayan telefona bende meydan okurdum tabi :D

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, Microsoft Corporation ve -Börteçine-
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Z2 yi adamdan saymamış :D

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Xperia serisine yememiş bir tarafları :)

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Meydan okuduğu telefonlar da bağış yapar olur biter:bleh:

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Çok yaratıcı gerçekten :D Samsung özenle seçmiş rakipleri çakallık yapıp :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hadi bakalım M8 ide görücez

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Z2'den korktu tabii :D

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Videoyu ekledim, unutmuşum

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Şu saçmalık bitsin artık, temiz su israf ediyolar

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Xperia serisi telefonların IP58 sertifikası, S5'in IP67 sertifikası var. ilk rakam toza karşı dayanıklılık demek 6 maksimum seviye oluyor. ikinci rakam suya karşı dayanıklılık bu da 9 sanırım son. kısaca su geçirmezlik durumunda samsung xperia'dan daha geride. (gerçi daha fazla su geçirip, daha az tozlanma olayına anlam veremedim, her neyse) bu sebepten xperia'yı koyması zaten gülünç bir durum olurdu :)
en azından nokia, htc ve apple bağış yaparlar artık dünyanın parasını kazanıyorlar bir telefondan, öyle snapdragon s80x chipleri koyup kendilerine özgü arayüz yapmayla olmuyo bu işler :ehe:
Şu saçmalık bitsin artık, temiz su israf ediyolar

Katılıyorum.

• Beğen
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Türkiye'den ilk 3 gün çekilen videonun haddi hesabı yok. Yapılan bağış 5000 tl idi. Sonra ne oldu bilmiyorum tabi.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Bu sayede ne kadar bağış toplandı ilk ona bakın ama eğlencesine yapılmamalı yapacaksanız bağışta yapın
Bağış yapmak için israfa gerek yokAyrıca "Bir elin verdiğini diğeri görmemeli."

Invoke

Invoke

Üye
Herkes reklam pesinde, artistler, baskanlar, bilmemneler... Kimsenin(cogusunun) umrunda degil hastalik.

• Beğen
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Diger telefonlar meydan okunursa direk kapanit sanirim :D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Kimin umrunda bu hastalık? Herkes birbirine meydan okuyup duruyor. Şow peşinde herkes.

Üst Alt