Galaxy S5 Şebeke Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

ersera

Üye
Arkadasim 4g gelmedi ki daha... ayrica belirttigim gibi 128lik kart alirsaniz sorun zatn ortadan kalkiyor
merhaba bendede aynı sorun var telefon s5 hat turkcell... siz bu şekilde çözdünüzmü sorunu eğer çözüldü ise hemen bende 128 lik sim alayım

serhat_002

serhat_002

Üye
    Konu Sahibi
merhaba bendede aynı sorun var telefon s5 hat turkcell... siz bu şekilde çözdünüzmü sorunu eğer çözüldü ise hemen bende 128 lik sim alayım
Evet sorun cozuldu kardesim hic bir problem yok

• Beğen
Tepkiler: ersera

ersera

Üye
teşekkürler ilk işim 128 lik sim almak olucak sonucu yazarım

• Beğen
Tepkiler: serhat_002

nikomedon

Üye
128k sim kart almıştım zaten Turkcell'den buna rağmen sorun yinede devam ediyor. Verdiği kart 3 boyada dönüşen kart bunda mı sıkıntı var yoksa.

ersera

Üye
Ben 128 kb lik sim bulamıyorum ilçede yok ve getirmiyorlar musteri hizmetleri de yakin ilçe telefon numarasi verdi arayın sorun diyor ne saçmalık...... birde 512 kb lik var bir tane acaba onu alsam çözülür mü sorun
Evet sorun cozuldu kardesim hic bir problem yok
Ben 128 kb lik sim bulamıyorum ilçede yok ve getirmiyorlar musteri hizmetleri de yakin ilçe telefon numarasi verdi arayın sorun diyor ne saçmalık...... birde 512 kb lik var bir tane acaba onu alsam çözülür mü sorun

serhat_002

serhat_002

Üye
    Konu Sahibi

Bilmiyorum kardesim denemekte fayda var bi dene istersen ben 512 kb karti hic kullanmadim
128k sim kart almıştım zaten Turkcell'den buna rağmen sorun yinede devam ediyor. Verdiği kart 3 boyada dönüşen kart bunda mı sıkıntı var yoksa.
Ben direk micro sim aldim 3 boyuda donusebilenden diil.... sende oyle dene

Fatih_Menteş

Fatih_Menteş

Üye
Android telefon hep sorun çıkarıyor.
Aldığım güne pişmanım :)

karacocuk52

karacocuk52

Üye
Merhaba arkadaşlar. Aynı sıkıntı bende de vardı. Sorun sadece yazılım mış. 5.0 da sürekli internet donuyor bağlantı kopuyor du. 4.4.2 yi yükledim hiç bir sıkıntı kalmadı. Tek fark görsellik ve şarj sorunu. 4.4.2 de batarya daha hızlı boşalıyor...

cesur5534

Üye
Merhaba arkadaşlar. Aynı sıkıntı bende de vardı. Sorun sadece yazılım mış. 5.0 da sürekli internet donuyor bağlantı kopuyor du. 4.4.2 yi yükledim hiç bir sıkıntı kalmadı. Tek fark görsellik ve şarj sorunu. 4.4.2 de batarya daha hızlı boşalıyor...
Keşke yuklemeseydin s5 için 6.0 güncellemesi kesinleşti zannediyorum 2016 nin ilk çeyreğinde gelecek.
Ve bu sayede şebeke sorunu çözülmüş olurdu. Ancak şu da var bendede s5 var 5.0 yüklü ve 5.0 in üzerine gelen yama guncellemelerle çok stabil oldu şebeke sorunu yok bende
Isınma sorunu sa bitti . Ben çok memnun um

Üst Alt