galaxy s5 odin sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

tcourb

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s5 odin sorunu
merhaba arkadaşlar.
galaxy s5 imi yaz başında towelroot programı ile knox sayacını bozmadan rootlamıştım. gectigimiz günlerde fabrika ayarlarına dönüp tekrar yedekleri yuklerken telefon kendisini guncelledi ve cihaz hakkındAKİ kısıma gittigimde yapım numarası : koth49h.g900fqjvu1ang3 kernel sürümü ise :3.4.0-2089850 thu jul 10 09:55:39 kst 2014 oldu. towelroot artık tam olarak bilemiyorum konuya cok hakim degilim kernel veya yapım numarası haziran öncesi olan cihazlarda çalışıyor. bu arada cihaza super su yuklemeye calısınca yuklenmiş su kodlaması yok supersu bunu yukleyemiyor. bir sorun oluştu'' hatası veriyor. root checker da cihaz rootsuz diyor.

sammobiledan haziran öncesi G900FQJVU1ANE2_G900FQTUR1ANE2_TUR_2.zip dosyasını indirip zipten cıkartıp odinle kurmaya calıştıgımda cihaza ''All threads completed. (succeed 0 / failed 0 All threads completed. (succeed 0 / failed )'' diyor. internette videoda gordugumde buna benzer dosya acıldıgı zaman ss.dll dosyası cıkıyor tar md5 dosyasının yanında ama bende cıkmıyor.

sorunum bu cihazı mayıs surumune nasıl geri dondurebilirim? umarım derdimi anlatabilmişimdir. şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Dostum o hatayi vermesinin sebebi knox sayacinin surum dusurmesine izin vermemesindendir son surumu kuracaksin ancak

tcourb

Üye
    Konu Sahibi
Dostum o hatayi vermesinin sebebi knox sayacinin surum dusurmesine izin vermemesindendir son surumu kuracaksin ancak
Dostum tesekkurler cevabin icin. Fakat konuya cok hakim degilim. Son surum ne kurmam gerekli? rom kernel ise son surum nasil bulabilirim official samsung icin olanini?

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Sammobile den bulabilirsin

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Tamam kardeşim kolay gelsin

Üst Alt