Galaxy S3 i9300 GALAXY S5 MİNİ ALPHA V7.0 ANDROİD 4.4.4 ROM (22.11.2014) YENİ

Dreeam

Üye
Hocam merhaba bir yerde yanlışlık yaptım fakat bi türlü bulamıyorum %48de kalıyor yükleme

kardeş v6,1 çok güzel druyor ama bide sürümü 4.4.4 degilde 4.4.2 olsa tam olacak bee çünkü simple gibi programlar çalışmıoda 4.4.4 sürümünde

Tepkiler: burak1553
Kardeşim romu paylaşır mısın yükleyecem ama elimde sadece 6.1 eki var romun kendi yok

Yükledim ama mesaj göndermiyor hata veriyor sim kartı resetliyr

Fatix

Üye
Hocam merhaba bir yerde yanlışlık yaptım fakat bi türlü bulamıyorum %48de kalıyor yükleme
Hocam 100 de 48 de kalınca telefonun pilini çıkarıp biraz bekleyin ve yeniden başlatın, recovery mod açılacak. Restart phone u seçin ve yeniden başlasın.
Rom gyet düzgün ve hatasız, 3 gündür kullanıyorum her hangi bir hata ile karşılaşmadım. Yalnız fm radyo mevcut değil

seronet

Üye
.....

Son düzenleme:
merhaba rom guzel fakat kamera calısmıyr stock kernel modem versen resım cekıp ole kernel yukselesek calıscak ama ben dosya bulamadım yardımcı olur musunuz

Konu Sahibi
merhaba rom guzel fakat kamera calısmıyr stock kernel modem versen resım cekıp ole kernel yukselesek calıscak ama ben dosya bulamadım yardımcı olur musunuz
Bende stock kernel yok ama blekota bundan daha stabildi sanırım

seronet

Üye
....

Son düzenleme:
bı kamera sorunu bende mı var sımdı yanı

sadece kids modunun apksını istesem verebilir misiniz?

arkadaşlar mesaj göderilmiyor sim kartı resetleniyor bunun bir çözümü var mı acaba

hm demek öyle kardeş bende 7.0 yükledim bana akıcı geldi ama mesaj atılmıyor sence bu roma güncelleme gelirmi

arkadaşlar bu rom mu yoksa blekota mi önerirsiniz ?