Galaxy S4′ün yeni resimleri sızdı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PriZm

PriZm

Üye
Alışmam sadece birkaç saatimi aldı :ehe

O değilde bu meretin şarjı halen %34 :D dün telefon geldiğinden beri şarja takmadım pil performansı şaşırttı hakkaten :D

Türe

Türe

Üye
Ben s3 un pil performansina bayiliyorum note 2 m olsa dusunemiyorum artik :D

aleranol

aleranol

Üye

Alışmam sadece birkaç saatimi aldı :ehe

O değilde bu meretin şarjı halen %34 :D dün telefon geldiğinden beri şarja takmadım pil performansı şaşırttı hakkaten :D

Bana not2nin pili yetmiyor. Günde 5 saat 3g 2.5 saati online oyun. 5 saat müzik. Birazda başka oyunlar wifi vs. Bir bakışın pil % 29 % 13 herkes iyi diyor bendemi sorun var? Yoksa aşırı mı kullanıyorum?

PriZm

PriZm

Üye

Bana not2nin pili yetmiyor. Günde 5 saat 3g 2.5 saati online oyun. 5 saat müzik. Birazda başka oyunlar wifi vs. Bir bakışın pil % 29 % 13 herkes iyi diyor bendemi sorun var? Yoksa aşırı mı kullanıyorum?

Sana iyi dayanıyor telefon :ehe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

daha ne istiyon işte :D

aleranol

aleranol

Üye
Valla ben bu konuda detayciyim

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
tamamda bundan yükseği zaten olmaz şuan senin aldığın bu performansı hangi akıllı telefon veriyorki ?

avcitalip

avcitalip

Üye
ben s3'le neredeyse internet & Oyun & Multimedya yapıyorum okuldan eve gelince şarj %19-%12 civarına iniyor fakat derste kullanmıyorum sadece tenefüslerde kullanıyorum yani yoğun kullanım olsa nasıl olur merak ediyorum :evet: cihazımda problem yok Annem'in S3'ü de aynı :)

- - - Eklendi - - -

internet wi-fi'den değil 3G şebekesinden oyunlarda kaliteli grafikli oyunlar (bkz.Dead Triagle Grafik)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...