Galaxy S4 - XPeria Z Hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

R.A.M

R.A.M

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 - XPeria Z Hangisi ?
Merhaba arkadaşlar .. Galaxy S4 ile XPeria Z arasında kararsız kaldım ..
İkisinide Avea dan almayı düşünüyorum .. Galaxy S4 seçersem ayda ödeyeceğim fark çok küçük bir fark ama ... S4 ün işlemcisi daha iyi fakat XPeria Z nin diğer özelleri de cazip geliyor .

papakudioflu

papakudioflu

Admin
dün xperia z ile s4'ü birlikte inceleme firsatim oldu. Bence sen de ikisini birlikte bir incele ona göre kararini şekillendir.

fk555897

fk555897

Üye
Bence Samsung Galaxy S4 ama gidip iki telefonu da incelemen daha iyi olur.

R.A.M

R.A.M

Üye
    Konu Sahibi
upup

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
kardes ikisinide al eline kurcala menulerinde gezin fotograf cek cepten internete gir ikisinide dizaynina kasasina bak hangisi hosuna giderse onu al ama bence galaxy s4 yada beklerim diyorsan htc one cikacak mayista onuda bir gor

tapatalk

tapatalk

Üye
s4 hata entry metni girilmelidir.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
2 sinide önermem çünkü mayıs 15 de çok iyi özellikleri olan Xphone Ve nexus tanıtılacak bence bunları bekle.Zaten google telefonları ucusa satıyor.

arizalidoktor

arizalidoktor

Üye
xperia z ye baktim da su gecirmedigi icin ses cok vasat. Gercekten vasat. S4 bizim buraya gelmedi daha ben ona bakacam bi. Sende al yanyana koy ikisine de bak oyle karar ver :)

deepmano

Üye
S4 al ama aveadan alma avea,vodafone ve turkcell gibi yerlerden alınan samsunglar çakma oluyor yani kore malı değilde çin veya vietnam malı oluyor bir çok arkadaşımda bu duruma rastladım

Türe

Türe

Üye
Galaxy S4

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Htc one ;)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
HTC One'ı düşünmüyor musunuz? :hmmm

Eğer ikisi arasındaysa bence SGS4

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Hiç biri 15 Mayısı Bekle Nexus 5 ve Xphone gümbür gümbür geliyo.S4 aralarında çocuk gibi kalır.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Sende S4 ü samsung dan nefret ederim.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Ben 6.Hissime güveniyorum.

Üst Alt