Galaxy S4 vs Galaxy Note2

• 7 Nisan 2013
  • 1177 Okunma
  • 19 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar, hepimizin bildiği üzere S4 Türkiye'ye gelmek için gün sayıyor. Fiyatlar ve özellikler göz önünde bulunduruldugunda hangi telefon daha iyi? hangisi hangi özelliklerden dolayi fark atıyor? Düşüncelerinizi alalım.

Yazan: Zen17
  2. tabiki galaxy s4

3. S4 donanımsal olarak daha iyi ama Note 2'de çok güzel telefon.

4. Benve S IV. Neden derseniz oncelikle Note II'nin ekrani fazlasiyla buyuk. S IV'un ise ideal. Fiyat olarak bakarsak Note II 1.600 tl iken S IV'un fiyati 1.800 olmasi bekleniyor. Hic olmazsa yurtdisindan alinirsa uygun bir fiyata S IV sahibi olmus olursunuz. Islemciye ram'e falan deginmiyorum zaten biliniyor.

5. Sorduğun Soruya Bak Tabikide S4

6. 1800 tl olacağını hiç sanmam 2000 e dayanır o.hatta geçebilir de güzel ülkemde.

7. S4 :oke:

8. S4 Bence Bana Daha Mantıklı Geliyor

9. s4 derim

10. Tabiki de S4 Zaten S4 ile Note 3 karşılaştırılmalı.

11. Fazla fark yok aralarinda..note 2 1600 ghz hizinda s4 ise 1800ghz .onun disinda olan özellikler zaten hepsi note 2 gelicek yeni guncellemeyle.büyuk ekran sevenler note 2 tercih etsinler.ben kullaniyorum çok ta memnunum.2 veya 3 sene beni rahat götürür.note 2 pili diğer tel göre uzun gidiyor

12. tabiki s4

13. Bence de S4

14. S4 tabiiki

15. Samsun Galaxy SIV

16. Donanım olarak s4 önde ama, Note 2 ile aynı performansı veremiyor.

17. Günlük kullanımda internette falan hatta oyunda Note 2 üstün. S4'de Fu-ll HD ekran var ve ekranın çözünürlüğünün yüksek olması oyun performansını düşürüyor.

18. Kolay kolay oyun oynamadigim icin sensörleri ve fotoğraf Çekiminde üstün gördüğüm S4 bence

19. Fotoğraf makinesi olarakda kullanırım diyorsan S4 Zoom'u bekle. Galaxy Camera ile aynı lense sahip olacak. Yani en iyi fotoğraf çeken telefon olabilir.

20. s4 benim istediğim telefon iphone aldığıma pişmanım s4 benim diğer düşündüğüm telefondu :oke:

Yüklüyor...
24/10/2018 - 01:18