Telefon Tavsiyesi Galaxy S4 vs Galaxy Note2

Sponsorlu Bağlantılar

Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 vs Galaxy Note2
Merhaba arkadaşlar, hepimizin bildiği üzere S4 Türkiye'ye gelmek için gün sayıyor. Fiyatlar ve özellikler göz önünde bulunduruldugunda hangi telefon daha iyi? hangisi hangi özelliklerden dolayi fark atıyor? Düşüncelerinizi alalım.

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
tabiki galaxy s4

fk555897

fk555897

Üye
S4 donanımsal olarak daha iyi ama Note 2'de çok güzel telefon.

MrGalaxy

Üye
Benve S IV. Neden derseniz oncelikle Note II'nin ekrani fazlasiyla buyuk. S IV'un ise ideal. Fiyat olarak bakarsak Note II 1.600 tl iken S IV'un fiyati 1.800 olmasi bekleniyor. Hic olmazsa yurtdisindan alinirsa uygun bir fiyata S IV sahibi olmus olursunuz. Islemciye ram'e falan deginmiyorum zaten biliniyor.

AamirTR1903

AamirTR1903

Üye
Sorduğun Soruya Bak Tabikide S4

Frksylyc

Üye
Benve S IV. Neden derseniz oncelikle Note II'nin ekrani fazlasiyla buyuk. S IV'un ise ideal. Fiyat olarak bakarsak Note II 1.600 tl iken S IV'un fiyati 1.800 olmasi bekleniyor. Hic olmazsa yurtdisindan alinirsa uygun bir fiyata S IV sahibi olmus olursunuz. Islemciye ram'e falan deginmiyorum zaten biliniyor.

1800 tl olacağını hiç sanmam 2000 e dayanır o.hatta geçebilir de güzel ülkemde.

MrExpert

MrExpert

Üye
S4 :oke:

hikmet366

hikmet366

Üye
S4 Bence Bana Daha Mantıklı Geliyor

MaxipmaN

Üye
s4 derim

serihan

serihan

Üye
Tabiki de S4 Zaten S4 ile Note 3 karşılaştırılmalı.

canko13

canko13

Üye
Fazla fark yok aralarinda..note 2 1600 ghz hizinda s4 ise 1800ghz .onun disinda olan özellikler zaten hepsi note 2 gelicek yeni guncellemeyle.büyuk ekran sevenler note 2 tercih etsinler.ben kullaniyorum çok ta memnunum.2 veya 3 sene beni rahat götürür.note 2 pili diğer tel göre uzun gidiyor

Kerim.

Kerim.

Üye
tabiki s4

Türe

Türe

Üye
Bence de S4

Symbianize

Symbianize

Üye
S4 tabiiki

ahmetsuha525000

Üye
Samsun Galaxy SIV

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Donanım olarak s4 önde ama, Note 2 ile aynı performansı veremiyor.

fk555897

fk555897

Üye
Günlük kullanımda internette falan hatta oyunda Note 2 üstün. S4'de Fu-ll HD ekran var ve ekranın çözünürlüğünün yüksek olması oyun performansını düşürüyor.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kolay kolay oyun oynamadigim icin sensörleri ve fotoğraf Çekiminde üstün gördüğüm S4 bence

fk555897

fk555897

Üye
Fotoğraf makinesi olarakda kullanırım diyorsan S4 Zoom'u bekle. Galaxy Camera ile aynı lense sahip olacak. Yani en iyi fotoğraf çeken telefon olabilir.

PixelWolf

Üye
s4 benim istediğim telefon iphone aldığıma pişmanım s4 benim diğer düşündüğüm telefondu :oke:

Üst Alt