Galaxy S4 vs Galaxy Note2

• 17 Mart 2013
  • 991 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ​Arkadaşlar hepimizin bildiği üzere S4 yeni çıktı. Ben de Note2 ile farkları hakkında Görüşünüzü almak istedim. Şu anda bir S3 sahibi olduğum için herhangi birini almak maksadıyla sormuyorum. Sizce hangi telefon hangi yönüyle daha iyi? Alıcısı hangi yönüyle tercih etmeli? Şimdiden teşekkürler...

Yazan: Zen17
    serihan bunu beğendi.
  2. S4 daha iyidir bence daha kullanışlı

Zen17 bunu beğendi.
  3. 1.8Ghz 8 çekirdek sence daha iyi olamaz mı ??

4. S4 üzerine fazla birşey koymadı. Sonuçta çıkan her yenilik s3 ve note 2 ye gelecek. Bunun için geriye üstün yanı ram ve işlemci + ekran kalıyor.

5. Donanım olarak s4. İşlemci + ekran + Ram.

6. Şimdi söylediğiniz gibi ghz açısından S4 ün bir üstünlüğü var ancak note2 nin ilk çıktığındaki gibi fiyatı özellikleriye ortusmezse yine de desteklemek Doğru mudur? Sonuçta S4 ün note2 ye kaç tl farkla çıkacağını bilmiyorum. Tahmininiz var mı?

serihan bunu beğendi.
  7. s4 1,9 ghz de 8 çekirdek yok ki

8. Ekran da ekran ama 441 ppi s3 un note2 nin yapamadigi neyi yapar diye sorarim bende

9. Note2: 267ppi
    S3: 306ppi
    S4: 441ppi
    Arada mutlaka fark vardir kardeşim. Belki şu anda görülmez ama birkaç yıl sonra çıkacak olan oyunların yuksek grafiklerini düşünürsen çözünürlüğün fazlalığı mutlaka büyük bir avantaj haline gelecektir ve Note2 nin gevşekliği ortaya çıkacaktır. Ancak bu oyunlar bugünkülere göre daha fazla ram kullanacağı için S3 te bu noktadan geri kalmış. Henüz S4 ün çok ince olmasından kırılma olasılığının fazlalığı haricinde bir dezavantajıni göremedim. Ancak bilip bilmeden konuşmak gibi de olmasın KONUNUN GERİ KALANINA ÇOK HAKİM DEĞİLİM. YARDIMCI OLUN.

10. Donanım bakımından S4 daha iyi ve ekran çözünürlüğü daha yüksek. Ancak S3 kullanıcılarının S4 alması mantıksız olur.

11. Samsung galaxy nin artık tasarımını değiştirmeli. İçi dolu dolu ama benim gözümde albenisi yok

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 01:06