Telefon Tavsiyesi Galaxy S4 vs Galaxy Note2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 vs Galaxy Note2
​Arkadaşlar hepimizin bildiği üzere S4 yeni çıktı. Ben de Note2 ile farkları hakkında Görüşünüzü almak istedim. Şu anda bir S3 sahibi olduğum için herhangi birini almak maksadıyla sormuyorum. Sizce hangi telefon hangi yönüyle daha iyi? Alıcısı hangi yönüyle tercih etmeli? Şimdiden teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: serihan

serihan

serihan

Üye
S4 daha iyidir bence daha kullanışlı

• Beğen
Tepkiler: Zen17
Pringles

Pringles

Üye
1.8Ghz 8 çekirdek sence daha iyi olamaz mı ??

Türe

Türe

Üye
S4 üzerine fazla birşey koymadı. Sonuçta çıkan her yenilik s3 ve note 2 ye gelecek. Bunun için geriye üstün yanı ram ve işlemci + ekran kalıyor.

Polymath

Polymath

Üye
Donanım olarak s4. İşlemci + ekran + Ram.

Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi söylediğiniz gibi ghz açısından S4 ün bir üstünlüğü var ancak note2 nin ilk çıktığındaki gibi fiyatı özellikleriye ortusmezse yine de desteklemek Doğru mudur? Sonuçta S4 ün note2 ye kaç tl farkla çıkacağını bilmiyorum. Tahmininiz var mı?

• Beğen
Tepkiler: serihan
tapatalk

tapatalk

Üye
Ekran da ekran ama 441 ppi s3 un note2 nin yapamadigi neyi yapar diye sorarim bende

Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Ekran da ekran ama 441 ppi s3 un note2 nin yapamadigi neyi yapar diye sorarim bende
Note2: 267ppi
S3: 306ppi
S4: 441ppi
Arada mutlaka fark vardir kardeşim. Belki şu anda görülmez ama birkaç yıl sonra çıkacak olan oyunların yuksek grafiklerini düşünürsen çözünürlüğün fazlalığı mutlaka büyük bir avantaj haline gelecektir ve Note2 nin gevşekliği ortaya çıkacaktır. Ancak bu oyunlar bugünkülere göre daha fazla ram kullanacağı için S3 te bu noktadan geri kalmış. Henüz S4 ün çok ince olmasından kırılma olasılığının fazlalığı haricinde bir dezavantajıni göremedim. Ancak bilip bilmeden konuşmak gibi de olmasın KONUNUN GERİ KALANINA ÇOK HAKİM DEĞİLİM. YARDIMCI OLUN.

fk555897

fk555897

Üye
Donanım bakımından S4 daha iyi ve ekran çözünürlüğü daha yüksek. Ancak S3 kullanıcılarının S4 alması mantıksız olur.

comando_legend

comando_legend

Üye
Samsung galaxy nin artık tasarımını değiştirmeli. İçi dolu dolu ama benim gözümde albenisi yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt