Galaxy S4 Mini 4.4.2 Rusya Stock Rom

• 5 Ağustos 2014
  • 14369 Okunma
  • 32 Cevap

1. Galaxy S4 Mini (GT-I9190) 4.4.2 Rusya Stock Rom

Arkadaşlar Aşağıda Paylaşmış Olduğum Sistem Bilgileri GT-I9190'a Aittir. Rusya da Güncellemesi Başlanan 4.4.2'nin Stock Rom'u dur. Paylaşmış Olduğum Resimler Kendi Cihazıma Aittir.
    Güle Güle Kullanın...

Firmware: 4.4.2 KitKat
    PDA: I9190XXUCNG1
    CSC: I9190SERCNG1
    MODEM: I9190XXUCNG1
    CHANGELIST: 1995154
    BUILD DATE: 03.07.2014

Firmware: MEGA

Odin v3.09: Zippyshare.com

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: cixx_bg
    Moruk bunu beğendi.
  2. tesekkurler

konuya romun nasil yuklenicegini anlatan bir yazi eklermisiniz kendi tercubelerinizden rica etsem
    bilen olur bilmeyen olur

3. RUSYADAN Türkiye romuna dönünce hata veriyormuş diye söylentiler var bilgilerinize...

4. Altta vermiş olduğum video'dan anlatımlı bakabilirsiniz. sistem aynıdır.

---
    bir sorun olmaz sanmıyorum. hem dönmeni gerektirecek bir durum yok ortada. orijinal rom ve Türkçe dil desteği var içerisinde, direk türkiyeye gelenle rusya rom aynı zaten değişen bir şey yok, açılırken öncelik olarak rusca dil paketli olara kaçılıyor ve Türkçe dil seçiyosun. türkeye verilseydi, direk Türkçe açılırdı ve diyer dillerde yine içerisinde mevcut, sonuçta orijinal rom

hajkhanx33 bunu beğendi.
  5. yok ondan değil türkiye romuna geçiş yapınca kerneller farklıymış galiba hata veriyo orjinali flashlamna rağmen dönmeyin derim. Dönüpte alanlar endonezya kursunlar şimdilik o açılıyor...

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. ben guncelledim simdilik sorun yok gibi guzel oldu :spr

7. peki 4.4.2 rusya romunda root işlemleri 4.2.2 ile aynımı ?

8. Rootla uğraşmıyorum aynıdır heralde araştırmadım

iPhone ile gönderdi
  9. uyglmlr diye rusya romu olduğu için mi böyle 4.2.2 de uygulamalar yazıyor

10. its great :)

11. peki hocam 4.4.2 nin 4.2.2 ye göre artıları eksileri varmı gözünüze çarpan 4.2.2 şu an çok stabil geçmeye değermi sizce

12. hocam benim tele birsürü gereksiz şey yüklediğim için orjinal rom bozuldu mecbur bunu yükliyecez zaten stock rom sıkıyor bazı oyunlar açılmıyor gangster vegas mesela 4.4.2 de açılıyor :)

13. rarda sıkıntı var hata verıyor acılırken

14. güzel

15. beyler 4.4.2 stock rom paylaştı ama, şu an farklı bir sıkıntım var yaa :D belirtmiş olduğum linkten 350MB dosya indirdim. sıradan bir tema değil. tamamen S5 görümü oldu cihaz herşeyi ile fakat internet browser ve müzik programında hata veriyor. neden acaba

[AIO] Huge Galaxy S5 Transformation Pack for Galaxy S4 mini - Galaxy S4 Mini Archive - Custom ROMs, Tips and Tricks

---
    beyler eklemiş olduğum linkten Galaxy S Transformation Packetine ait ekran görüntüleri mevcuttur. bakabilirsiniz.
    Zippyshare.com

rezzak73 bunu beğendi.
  16. Recovery menüden wipe yazan yerleri resetşemeniz gerekiyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. telefona format atmış oluyoruz o zaman, doğru mu diyorum ve resetlendiğinde yüklemiş olduğum S Transformation Paket silinir mi ?

18. Sorunsuz çalışıyor, teşekkürler

19. bu en son guncel rommu ve pek açık bi konu olmamıi kullanıcalar memnunmu ozellıklede gta oynayan varsa kasıormu 4.2.2 ile şarjı aynımı gıdıor stabilite nedir ram kaçta sureklı

20. Orjinal rom zaten onda neyse bundada odur.
    Ben kullanıyorum iyi
    Yinede sorumluluk size ait.

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 11:17