------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Amcam ve babam aldılar dün akşam ...
İmei no sunu sorguluyorum e devletten , kayıt bulunamadı diyor . Neden acaba arkadaşlar ?
Kutusunda - Sıfır - Garantili cihaz ikisi de .

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
Amcam ve babam aldılar dün akşam ...
İmei no sunu sorguluyorum e devletten , kayıt bulunamadı diyor . Neden acaba arkadaşlar ?
Kutusunda - Sıfır - Garantili cihaz ikisi de .
öncellikle hayırlı olsun bu konularda tambi bilgim yok ama acaba şu faturayı daha eksmedilermi ne? olabilirmi?

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Faturayı daha kesmemiş . Kesip babama teslim edecekmiş telefoncu .

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: boncukkom
boncukkom

boncukkom

Üye

Sygic kullanabilirsiniz. Forumda var

Meraba arkadas bende yüklemek istiyorum lakin beceremiyom rica etsen son sürümü sorunsuz kullanacagim apk dosyalari tek paket paylasirmisin burada?

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Meraba arkadas bende yüklemek istiyorum lakin beceremiyom rica etsen son sürümü sorunsuz kullanacagim apk dosyalari tek paket paylasirmisin burada?

Igo Primo'yo çözünürlüklerine göre bulabilirsin.
Igo daha çok özelliği olduğu için sygic v.s gibilerinden daha iyi.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Adanalim
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Maxi Cep'te Igo Primo'nun her çözünürlük tipi var konularda yine de istediğinize bakın.

fk555897

fk555897

Üye
s4 kullanan arkadaşlar son durum nedir 16 gb s4 kendi hafızası yeterlilik durumu sıkıntı ceken varmı

Bildiğim kadarı ile Samsung, Galaxy S4'e uygulamaların ve oyunların hafıza kartına yüklenmesini sağlayacak bir güncelleme gelecek.

• Beğen
Tepkiler: boncukkom ve Nextman

canazoe

Üye
Bildiğim kadarı ile Samsung, Galaxy S4'e uygulamaların ve oyunların hafıza kartına yüklenmesini sağlayacak bir güncelleme gelecek.
Gerçekten güzel bir haber. Gelecek güncellemede bu varsa süper olur...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gelecekte bir an once gelsin yoksa root aticam telefona :)

• Beğen
Tepkiler: MaxiHan ve Dede
ANIL

ANIL

Admin
Hafıza kartına yükleme seçeneği hakkında bir açıklama olmadı sadece biraz daha yer açılacak diye biliyorum. Samsung kendi güncellemesini yayınlayacak yani hafıza kartına yükleme seçeneği android güncellemesi ile gelebilir. 4.3 ile mesela.

• Beğen
Tepkiler: canazoe ve Nextman
Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
Hafıza kartına yükleme seçeneği hakkında bir açıklama olmadı sadece biraz daha yer açılacak diye biliyorum. Samsung kendi güncellemesini yayınlayacak yani hafıza kartına yükleme seçeneği android güncellemesi ile gelebilir. 4.3 ile mesela.
yok samsung açıkladı hafıza kartına yükleme olucak diye tarih tam belli olmasada haziran ayında çıkacaığı kesin

ANIL

ANIL

Admin
yok samsung açıkladı hafıza kartına yükleme olucak diye tarih tam belli olmasada haziran ayında çıkacaığı kesin

Böyle bir haber okumadım ben. Google verebilir bu güncellemeyi sadece.

Üst Alt