Galaxy S4 Geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Eğer farkındaysan "kulağa" hoş geliyor dedim.Samsung Shop'a değil.

Ben ne dediğimin farkındayım da sen ne demek istediğime vakıf olamadın sanırım. Neyse boşver.

- - - Eklendi - - -

Evet. ama sanki çıkmasına seviniyormuş manasında gibi söylemiş oldun :D

Sevinse de ona hitaben birşey söylemedim zaten,sadece kendi fikrimi söyledim ve o cümleden kendisine karşı bir itham da bulunduğumu nasıl çıkardı anlamış değilim doğrusu.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Tartışma çıksın istemiyorum.21 uyarı puanıda fazla ne de olsa değil mi ;)

Valla ben tartışmalık bir konu göremiyorum ortada.. Uyarı puanım da çok sıkıntı değil,cesarın hakkını cesara veririm her zaman ;)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Ege neyi yanlış anladığını ya da benim söylediklerimden ne anladığını söyler misin? Ben sana tepki olsun diye söylemedim konuyu yorumladım senin mesajını alıntılamam sana muhalif olduğumu göstermez.

15097

15097

Üye

Ege neyi yanlış anladığını ya da benim söylediklerimden ne anladığını söyler misin? Ben sana tepki olsun diye söylemedim konuyu yorumladım senin mesajını alıntılamam sana muhalif olduğumu göstermez.
ikimizde birbirimizi yanlış anladık sanırım "eğer farkındaysan" ağır bir ikili oldu.konuyu daha fazla dağıtmadan uzlaşabildiğimize sevindim.iyi forumlar :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

ikimizde birbirimizi yanlış anladık sanırım "eğer farkındaysan" ağır bir ikili oldu.konuyu daha fazla dağıtmadan uzlaşabildiğimize sevindim.iyi forumlar :)

iyi forumlar :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

Haklısın hocam ben bunda bi myhalefetlik görmedim...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye

Tasarım böyle bişey olursa Samsung ömrü hayatında ilk defa bir şey tasarlamış olacak.. İşte buna telefon derim.. 3D kamera olduğuna göre 3D ekranda olur.. Gerçekten 4 takısını almayı hakeden bir makine olur..

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Tasarım böyle bişey olursa Samsung ömrü hayatında ilk defa bir şey tasarlamış olacak.. İşte buna telefon derim.. 3D kamera olduğuna göre 3D ekranda olur.. Gerçekten 4 takısını almayı hakeden bir makine olur..

bu bir konsept tasarım :) Ama olabilir de böyle.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

2 gün girmedim yaptığınızı bakın :ehe Bu arada s IV ün daha büyük ekranla geleceğini düşünüyorum 5 inç yaparlarsa şaşmam.

Bişey yapmadık yahu ufak bir yanlış anlaşılma oldu olur öyle şeyler :)

15097

15097

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt