Galaxy S3 mini ile internetten video izlenmiyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

saner80

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 mini ile internetten video izlenmiyor mu?
Merhaba arkadaşlar. Galaxy S3 mini ile facebook, youtube gibi sitelerden bir türlü video izleyemedim. Opera Mini yi kurdum, chrome kurdum olmuyor bir türlü. Yardımlarınızı bekliyorum.

Symbianize

Symbianize

Üye
İnternetten flash player apksı bul kur sonra orj tarayıcıdan izle

• Beğen
Tepkiler: saner80

saner80

Üye
    Konu Sahibi
Hocam acemiyim ben biraz, internetten derken google playden mi? Google play den yükleyemedim.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Forumda en yeni sürümü var indirp kurunuz.
Link veremedim

Symbianize

Symbianize

Üye
Siteden bulursun dostum gogle playde yok

rodinatr

rodinatr

Üye
Kardesim s 3 mini de flash destegi yok.. bu sorunu puffin browser programini kullanarak halledebilirsin. Bu program kendinden flash destekli herseyi yapabiliyosun.. birde google playden smartswf player ve mx player indir bu programlarda sana yardmci olabilir..

ekinoks_26

ekinoks_26

Üye
nasıl izleyemiyorsun anlamadım hiçbir kestra birşey yüklemeden facebook tanda youtube danda her türlü siteden video izlenebiliyor her türlü flashlı siteyi açıyor s3 minide flash desteği yok diyenler bir daha incelesin

rodinatr

rodinatr

Üye
Ozelliklerine bakarsan flash destegi yok kardesim ama her turlu video izlenebiliyor..

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Evet Bazı 4.1.2 De Yok Yüklerseniz Olur Ama:D

rodinatr

rodinatr

Üye
Puffin web browser yuklemeniz yeterli olacaktir.. pc de yaptiginiz herseyi yapabilyosunuz ustelik hizli ve kullanisli

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Puflin video oynatırken donuyordu şimdi iyimi

firat1231

firat1231

Üye
ahahah yorumlari okuyup guldum. s3 mini mi alali birbucuk hafta falan oldu telefon canavar gibi tam tersi kendi browser i diger browserlardan daha iyi ve daha kaliteli aciyo internet sayfalarini. Dizimag ten daha yeni Hd dizi izledim

Üst Alt