Galaxy S3 Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Potter44

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Fiyatı
arkadaşlar S3 alamyı düşünüyorumda şuan fiyatı baya düştü 1100 buldum.Fakat daha fazla düşme ihtimali var mı?Bir de 1100 daha iyi telefon var mı?

fk555897

fk555897

Üye
1100 TL'ye S3'ten daha iyi bir telefon bulman zor. S3'ün daha fazla düşeceğini sanmam. S4 Türkiye'de satışa sunuluyor diye düşürmüşlerdir fiyatı. O yüzden almanı tavsiye ederim. Düşse bile fazla zararın olmaz en fazla 1000 TL'ye düşer.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bencede kaçırma derim iyi fiyat gerçekten.

brod12

Üye
bencede nerede buldun bende almayı dşnyrmda s4 çıkınca düşer die bekliyrm :)

Potter44

Üye
    Konu Sahibi
Gittigidiyor da vardı.Bir de bişe sorcam hollandada akrabalarım var ordan buraya getirtsem garantide sorun olur mu?

Ahmet Zıya

Üye
biraz daha bekle istersen. Henüz s4 satışa başlamadı. 28nisan da satışa sunulacak. Bir ay kadar beklersen eğer s4 e olan rağbetten dolayı s3 leri bitirmek için kampanyalar düzenleyeceklerdir. Yurtdışından getirmekte sorun olacağı sanmıyorum. Benim ailem 2 hafta önce umreden geldi orda iyi bir kampanyaya denk geldiler. s3 ü 800tl ye aldılar ve tr de kayıt işlemi de 115tl , toplamda 915tl ye maliyet oldu. İyi makine , gerçi bende tam kullanmasını bilmiyorum, zamanla öğrenirim her birşeyini inşaallah.!

Potter44

Üye
    Konu Sahibi
biraz daha bekle istersen. Henüz s4 satışa başlamadı. 28nisan da satışa sunulacak. Bir ay kadar beklersen eğer s4 e olan rağbetten dolayı s3 leri bitirmek için kampanyalar düzenleyeceklerdir. Yurtdışından getirmekte sorun olacağı sanmıyorum. Benim ailem 2 hafta önce umreden geldi orda iyi bir kampanyaya denk geldiler. s3 ü 800tl ye aldılar ve tr de kayıt işlemi de 115tl , toplamda 915tl ye maliyet oldu. İyi makine , gerçi bende tam kullanmasını bilmiyorum, zamanla öğrenirim her birşeyini inşaallah.!
Peki garantisi var mı?

Ahmet Zıya

Üye
Yurtdışından getirilen telefonlara hiçbir firma garanti vermiyor, bunu bilerek aldım. Bu cihazı bir çok insan kullanıyor sorun yaşayan pek yok gibi!. Bu kadar süre içerisinde samsung, telefonda var olan kronik sorunları çoktan çözmüş oldukları kanaatindeyim ama yinede insan yapımı oldugu için ALLAH muhafaza bozulabilir de. Garantili alayım diyorsan eğer; biraz beklemeni öneririm işte. S4 satışlarından dolayı var olan s3 leri bitirme kampanyalarına gideceklerdir birçok firma ve gsm şirketi.

Üst Alt