galaxy s3 fiyatı düşermi ?

• 30 Mart 2013
  • 4849 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bu yazın ortasına doğru galaxy s3 alasım var sizce fiyatı düşermi düşerse ne kadar olur

Yazan: canertopal
  2. 1000-1200TL fiyat aralığından dahada aşağıya düşemez.

Dede bunu beğendi.
  3. Bence o kadar bile muamma.Hala bu fiyatlara s2 satılıyor.

Buğra bunu beğendi.
  4. galaxy s4 çıksa dahi fiyatı 1250-1350 tl'den aşağı kesinlikle düşmez

5. s4 Çıkınca %20 ye kadar düşecektir ama tabi 1-2 ay sonra :hmmm

6. ben haziranda almayı düşünüyorum

7. S4 mü?

8. yok abi S3

9. s4 çıkınca bir nebze olsun duşer

10. trde telefon almak gercekten enayilik heleki nagazadan adamlar yolinacak kaz olarak görüyor musteriyi bence yurtdisindan akraba arayın :)

11. Düşmeye mahkum ama ne kadar düşer bilemem. 2. El olarak almak istersen baya bir düşüyor ama sıfır olarak almakmistersen biraz beklemen gerek. Zira telefonu alıp 1 Yada 2 ay sonra maddi durumu yüzünden satmak isteyenler çok oluyor ama işte denk getirmek lazım.

12. S4 gelince düşer bence çünkü s3 çıktığındada s2nin fiyatları çok düşmüştü sıfır ve 2.el de

13. gold mağazalarında 999 tl şuan

14. Çoğu mağazalar S4 Stok yapmak için S3 Tüketiyorlar Ellerindekini ,Haziran Ayında Telefon Sektörü Coşcak :D

15. Resmi distribütör garantili olan cihazlar ( telpa genpa c5 başarı ) 1800 liradan 1.500 liraya indirdiler 300 lira düştü

16. Gittigidiyor'dan bakarsan da fiyatlar oldukça düşük baya düştü telefonun fiyatı :)

17. Distribütör ya da mağaza garantili olanlar 1300e kadar düştü, resmi garantili olanlar da 1500 civarı şu an. Ben de daha fazla düşeceğini zannetmiyorum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 12:26