Galaxy s3 çoklu pencere özelliği

Sponsorlu Bağlantılar

cokpisyakısıklı

cokpisyakısıklı

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s3 çoklu pencere özelliği
Öncelikle 4.1.2 güncellemesi ile çoklu pencere uygulaması geldi gerçektende müthiş birşey :) Fakat bize sundugu programlar mı açılıyor yoksa biz istediklerimizi de ekleyebiliyor muyuz? Mesela Whatsapp da mesajlaşırken Facebook a girmek istiyorum ama böyle birşey mümkün mü yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

yumyjikk2

Üye
stock romlarla suan mümkün degil ama editli romlarla suankinden daha cok uygulama calıstırılıyor die biliyorum

starlike

Üye
bildiğim kadarıyla mümkün değil.

hakan_710

hakan_710

Üye
uygulamanın multiwindow a uyumlu olup olmadığı rom ile alakalı değil, programın kendisiyle alakalı bir durum. hangileri uyumlu hangileri uyumsuz deneyerek öğrenebilirsin. haa bi de bu işlerden çok anlıyorsan apk dosyasını kendi editleyip multiwindow ile kullanabilirsin xda da konusu vardı. geçenlerde gözüme çarpmıştı ararsan bulabilirsin

aleranol

aleranol

Üye
S3 e çıktımi bilmem ama ben her uygulamayı her uygulamayla kullanıyorum not2de. Sağol xda.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
yamalar var onlar icin ama cwm ile yükleniyor

cokpisyakısıklı

cokpisyakısıklı

Üye
    Konu Sahibi
Her hangi bişi yapmak istemiyorumda hani ince bi nokta varsa sizlere soruyum dedim yinede çok teşekkurler arkadaslar :) o kadar da anlamıyorum room felan kurcalamayım fazla telefonu :D

yigitovski

yigitovski

Üye
Çeşitli uygulamalara yeni güncellemelerle bu özellik desteklenecektir.Zaten Whatsapp,Facebook vs. yeter yani.Çyle bir yanda Temple Run açıp diğer yanda mesaj yazma gibi fantezilere gerek yok :D

esinti.30

esinti.30

Üye
s3 tr ye gonderdimi güncellemesini ?

Ismayil951

Üye
Bir arkadas romla alakali degil diyor ama bece alakali cunki ben note da samsungun simdiye kadar cikan tum leak romlarini kurup kullandim sonra customlar kullandim. stock ta kullandigim uyqulamalar o pencerede gorunmuyordu ama customda tum proqramlar gorunuyor bunun icin samsung bir dosya paylasmisti diger uygulamalarinda ord gorune bilmesi icin

mitzuka17

Üye
s3 tr güncellemesi ne zaman gelecek.. 3.dünya ülkelerine bile geldi ama türkiyeye hala gelmedii.. :@

SilentOne

SilentOne

Üye
TR ye direk limie pie gelecekmiş :P

polluxea♪

polluxea♪

Üye
bu 4.1.2 bi banamı gelmedi arkadas yaa

signore_onore

Üye
bana da henüz bugün geldi nihayet. güncelleme var mı yok mu diye önceden bakanlara öncelik verilmiş. öyle yazıyordu telefonda. Bu arada çoklu ekrana bize verilen programlar dışında kendimiz ekleyemiyoruz değil mi şimdi kesin olarak ¿

benekliDANA

Üye
S3 e çıktımi bilmem ama ben her uygulamayı her uygulamayla kullanıyorum not2de. Sağol xda.

Hocam selam note 2 kullaniyorum nasil diger programlarla coklu pencereyi kullanabilirim komplikemidir tesekkurler

omer2546

omer2546

Üye
Multiwindow.apk

Üst Alt