Galaxy S3 Batarya süresi hk. Rom ve Kernel

Sponsorlu Bağlantılar

daigoro

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Batarya süresi hk. Rom ve Kernel
Şu an archidroid kullanmaktayım. bundan önce blekota ve ressurection remix romlarını kullandım.

Blekota ilk başlarda iyi ama bir süre sonra şişmeye başlıyor ve iyice hantallaşıyor sistem. Sonradan cm12 tabanlı archi nin romunu yükledim, akıcılığı, stabilitesi çok iyi fakat bataryayı su gibi içiyor.

Pek anlamıyorum ama sorum şu archi yi beğendim kernelde ne gibi optimizasyonlar yapmalıyım batarya performansını arttırmak için ? Blekotada bir günü rahatlıkla çıkartıyordu.

cm 11 ler kitkat tabanlı diye biliyorum. CM 11 de 12 gibi batarya süresi sıkıntılı mı ?

archidroidin kerneli sanırım kendi yazdığı kernel, boeffla ile değiştirsem bir sakıncası olur mu bu işlemi nasıl yaparım ?

obaspinar

obaspinar

Üye
Sarj iyi gitsin stabil olsum diyorsa Qs-9300 romlari dene ben yaklasik bu romlarla 1sene kullandim hem.stabil hemde sarji hakikaten iyi gidiyor rom hem hafif hem sarj durumu iyi yani istersen bi dene

daigoro

Üye
    Konu Sahibi
Sarj iyi gitsin stabil olsum diyorsa Qs-9300 romlari dene ben yaklasik bu romlarla 1sene kullandim hem.stabil hemde sarji hakikaten iyi gidiyor rom hem hafif hem sarj durumu iyi yani istersen bi dene
cevabın için sağol hocam.
qs de görüntülü konuşma var mı ?

obaspinar

obaspinar

Üye
Goruntulu gorusme var 4.4.2 olarak geliyo bu rom ve gercekten hem hafif hem stabil ve dahasi %90 4.4.2 rom larda fm radio calismaz bu Qs-9300 romda radyo da var.

Üst Alt