Galaxy S3 Batarya Alımı.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ruhgibi

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Batarya Alımı.
Merhaba arkadaşlar. Şarj konusunda rahat etmek için 2. bir batarya alacağım. İnternetten fiyatlarına bakıyorum 75 tl civarı yazıyor. Ama buradaki telefoncular 20 tl diyor. Bu taraflarla kaçak ürün yaygın olduğu için o sebeple fiyat farkı olduğunu düşünüyorum ama gene de fikrinizi almak istiyorum. Böyle bir batarya söylendiği gibi orjinalmidir? Değilse ve aldığımda herhangi bir sorun yaratır mı telefon için?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Orijinal değildir bence

behzatinbirasi

Üye
kaçak olduğu için belki orjinali ondan bu kadar ucuzdur ama bence alma orjinal al bende 2. bir batarya düşünüyorum 50 lira fark için telefonu riske etme

ruhgibi

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Peki Orjinal olmayan bataryanın ne zararı olur telefona?

behzatinbirasi

Üye
valla tam benimde bilgim yok ama annemin 6300 ına çakma aldık iki güne şişti batarya servise götürdüm patlayabiilirmiş batarya ilk kez orda duydum böyle birşeyi bence hiç riske etme

ruhgibi

Üye
    Konu Sahibi
Bataryanın şişmesi normal bir süre sonra bende Galaxy Ace de var onunda bataryası şişti. Hatta servise de gösterdim, yeni batarya getirttiler ama bana vermediler. :D Sürekli oyaladılar bende uğraşmadım.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar ilk yazmış olduğum soru hala geçerli, yazan arkadaşlara teşekkür ederim fakat bu konuyla ilgili tam bilgisi olan varsa bilgilendirmesi beni mutlu eder.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Devrelere zarar verebilir

yunusbulet

yunusbulet

Üye
Bataryanin telefona hic bir zarari olmaz ancak bataryanin omru kisa olabilir

skywalker06

skywalker06

Üye
Orjinalini Başarı veya Samsungdan alabilirsin 20tlye orjinal olacağını pek sanmam zarar verebilir belli olmaz yada internetten araştır s3 için yüksek amperli orjinal batarya satışına başlayacaktı samsung orjinal olarak geldiyse alman daha mantıklı olur

lemaynak

lemaynak

Üye
20 tl lik muhtemel %99 çakmadır.
orjinal olmayan bataryalar;
* akma olasılığı var
* şişme olasılığı var
* patlama olasılığı var
* yüksek voltaj yaratma olasığılı var

s3 ünü de sanırım kaçak aldın :D
Karar senin dayı. orjinal alırsan hiç olmasa hesap soracağın bir yer olur..

emreolol

Üye
yanisi orj al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt