Satılık Galaxy S21 Ultra

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S21 Ultra
Satıldı.

Son düzenleme:

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
ikinci el olmasına rağmen çok pahalı.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
İlan:

14800TL

Sıfır gibidir. Tertemiz. Hiçbir sorunu yok. Çok az kullanıldı. Kendi ekran koruyucusu ve kılıfı ile kullanıldı. Yurt içi cihazdır. 256GB dahili hafızası vardır. Android'e alışamadığımdan satıyorum. 19 ay SAMSUNG Türkiye garantisi mevcut. 20 Ağustos'ta Samsung tarafından kapalı kutu cihaz ile değiştirilmiştir. Değişim belgesi, kutusu, faturası, USB kablosu, 300 TL değerinde olan orjinal Galaxy S21 Ultra 5G Protective Standing Cover kılıfı ve orjinal Spigen şeffaf kılıfı ile verilecektir.
Bu paraya satamazsın dostum. Bu telefon samsung bir kere, ikinci eli zayıftır. fiyat ortalaması 12 12.5 gibi ama ben o paraları samsung cihaza vermem bu işten biri olarak. beni yanlış anlama dostuz burada. ilandaki fiyatlara bakma o fiyatlar istenen fiyatlar piyasa fiyatı dediğim gibi şuan 12 bin civarı telefocular 10 a alır onlara verme sakın

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Bu paraya satamazsın dostum. Bu telefon samsung bir kere, ikinci eli zayıftır. fiyat ortalaması 12 12.5 gibi ama ben o paraları samsung cihaza vermem bu işten biri olarak. beni yanlış anlama dostuz burada. ilandaki fiyatlara bakma o fiyatlar istenen fiyatlar piyasa fiyatı dediğim gibi şuan 12 bin civarı telefocular 10 a alır onlara verme sakın
Hocam bir yıl önceki ilan zaten çoktan satıldı.

• Beğen
Tepkiler: Hasand.
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ahaha Ulan Ne Adamsın :D

gonyalı

gonyalı

Üye
2020 de nokıa 1200 almıştım (sattım)
2021 de sony xperia miro almıştım
(bi köşede duruyor)

Bu sene
nokıa x2-00 ve nokıa c6-01 aldım.

Ara sıra kullanıyorum ve satmayı da hiç düşünmüyorum.

Samsung A9-2018 i satıp yerine nokıanın android telefonunu alıcam.
Mesaj birleştirildi:

Samsung alınmaz satılır
Samsung pişmanlıktır

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
alıcısına hayırlı olsun. androidin sunduğu imkanlar güzeldir.