galaxy s2 n9 kıyaslaması

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
Hersey ghz olsa ne güzel olur.Eski islemci P4'tü 3.6 Ghz standart hızı vardı.Overclock ile 3.8'de kullanıyordum.En kral isleci buydu sana göre iste :kop: Core i5 i7 falan kafalardım hepsini dimi :d:

Diyorum ya ağzı olan konuşuyor hocam.

Uruloki

Uruloki

Üye
ya hakketen bunlar marka fanı olmuş gençler siz o kadar övdüğünüz SGS2 yi MeeGo yüklü görün N9 un 100 uygulama potansiyeli varsa SGS2 nin 400 olur o belki de ama android bitiyor cihazı siz bunu anlamıyorsunuz yoksa çıkıpta SGS2 berbat cihaz demedi ben düşündün bir ara almayı ama android sebebiyle almayacığım belki htc sensation alırım o da bootloader koruması kalkması söz konusu ondan

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
N9..

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
Hertürlü n9.tasarım ve işletim sistemi harika birkere

Tabi tabi Nokıa teli çıkarmadan 3 5 palavra attı millet n9 cu oldu. Çokkişinin parasınayazık olcak bu n9 yüzünden

----------Eklendi @ 23:02:24 ---------- Yazıldı @ 22:58:25 ----------

ya hakketen bunlar marka fanı olmuş gençler siz o kadar övdüğünüz SGS2 yi MeeGo yüklü görün N9 un 100 uygulama potansiyeli varsa SGS2 nin 400 olur o belki de ama android bitiyor cihazı siz bunu anlamıyorsunuz yoksa çıkıpta SGS2 berbat cihaz demedi ben düşündün bir ara almayı ama android sebebiyle almayacığım belki htc sensation alırım o da bootloader koruması kalkması söz konusu ondan

Şu an androıdden iyi işletim sistemi yok

Uruloki

Uruloki

Üye
nalcam bizi düşünme o zaman o kadar bug içeren bir sistemi tercih edebilirsiniz fark etmez en basit örnek şarj meselesi romlar birbiriyle yarışıyor

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Hasan bas sikayeti ugrasma artık çocuk parkına bakıcı olacak halimiz yok.

punisher123

punisher123

Üye
İşlemcinin herşey olmadığını anlamamakta neden bu kadar ısrar ediyorsunuz? Buna en büyük örnek İphone 4 (İphonedende appledende nefret ederim ama yiğidi öldür hakkını yeme!) Hala piyasadaki çift çekirdekli telefonlar İphone karşısında dökülürken nasıl oluyorda hala işlemcisi yüksek olan iyidir diyebiliyorsunuz? nasıl bir mantık bu anlamıyorum..

pRime.

pRime.

Üye
Fandroidlerde genel sorun bu. Herşeyi işlemciden ibaret sanıyorlar.

Uruloki

Uruloki

Üye
yok aslında bugün sırf meego bölümüne girip seviye düşürücü mesajlar atınca sinirlenip operadan şikayet edicektim fakat kalsın

StraightLO

Üye
Peki O zaman Galaxy Ace ve Galaxy Gio 'nun işlemcileri 800 Mhz Onlarda N8 'i ,C7 yi Dağıtır demi :d:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Peki O zaman Galaxy Ace ve Galaxy Gio 'nun işlemcileri 800 Mhz Onlarda N8 'i ,C7 yi Dağıtır demi :d:

o mantığa göre evet :d:

ben Androidi symbian'dan daha fazla seviyorum ama symbian'ın da hakkını veriyorum. Ace'ın 800 MHz işlemcisi var diye 680 lik c7'den iyi olacak diye bir şey yok.
Bi de her gördüğü symbian-android cihaz karşılaştırmalarında cihazlara bakmadan direk androidli cihazı tavsiye edenler var. Onlara diyecek bişey bulamıyorum. c6-01 mi galaxy mini mi diye sorsalar mini diyecekler var. Ne günlere kaldık ya :ehe
Neyse okuduğunuz için teşekkürler :)

StraightLO

Üye
o mantığa göre evet :d:

ben Androidi symbian'dan daha fazla seviyorum ama symbian'ın da hakkını veriyorum. Ace'ın 800 MHz işlemcisi var diye 680 lik c7'den iyi olacak diye bir şey yok.
Bi de her gördüğü symbian-android cihaz karşılaştırmalarında cihazlara bakmadan direk androidli cihazı tavsiye edenler var. Onlara diyecek bişey bulamıyorum. c6-01 mi galaxy mini mi diye sorsalar mini diyecekler var. Ne günlere kaldık ya :ehe
Neyse okuduğunuz için teşekkürler :)

Aynen öyle :evet:

Barış Grc

Barış Grc

Üye
N9 Tek Geçerim..

Bahattin5887

Bahattin5887

Üye
her ne kadar nokia cı olsamda n9 s2 İle baş edemez 1080p bile oynatamıyo işe yaramaz :kotu:

Amcam finlandiyadan kendine n9 aldı. ve karısna gs2 yi türkiyeye geldiktn 2 gün snra aldı. her iki telide inceledim.işletm sistemi olarak ikiside birbrinden güzel.kamera olarak çok benzer.n9 ses olarak daha iyi.n9 da açık oln uyglmlrı nsıl gösterdğini incele çk gzl.ha videoda ikiside aynı.Heralde n9 pixelinin fazla olmasından kynaklanıyor.Yani ben n9 n9 n9 derim.ama herkesin fikri kendine.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Amcam finlandiyadan kendine n9 aldı. ve karısna gs2 yi türkiyeye geldiktn 2 gün snra aldı. her iki telide inceledim.işletm sistemi olarak ikiside birbrinden güzel.kamera olarak çok benzer.n9 ses olarak daha iyi.n9 da açık oln uyglmlrı nsıl gösterdğini incele çk gzl.ha videoda ikiside aynı.Heralde n9 pixelinin fazla olmasından kynaklanıyor.Yani ben n9 n9 n9 derim.ama herkesin fikri kendine.

n9 nasıl aldı :hmmm
bildiğim kadarıyla daha satışta değil.

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
videoda gs2 daha üstün 1080p hd video kaydetici oynatıcı
n9da ise 720phd videokaydedici oynatıcı

Uruloki

Uruloki

Üye
işte yine sayılara takılıyorsunuz onun yerine o ufak lense e o kadar piksel nasıl sığdırdı samsung ve ya üst üste mi bindirdi onu sor önce rakamlara takılma

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
NİYE RAKAMLARA TAKILMIYIM BİRİ BÜTÜN FİLMLERİ AÇIYIR 1080P DİYERİ 720P FİLMLERİ AÇIYO
TAKILMICAK BİŞEYDEĞİL:ehe

----------Eklendi @ 13:57:58 ---------- Yazıldı @ 13:39:58 ----------

Hayır dağıtamaz, herşey işlemci değil.

EVET HERŞEY İŞLEMCİ DEĞİL HERŞEY VİDEO VİDEODA NEYSE O TELİ KULLANMANA GEREK YOK VİDEOSUNA BAK AL GİTSİN DEMİ SİZİN MANTIĞINIZDA BU İŞTE.
GS2 SADECE İŞLEMCİYLE ÖNDE OLSA BİŞEY DEMİCEM:ehe:bye2:

Üst Alt