Galaxy S2 mi S3 mü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarimakas

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S2 mi S3 mü
Samsung, tüm dünyada 22 milyondan fazla satış rakamlarına ulaşan ve son zamanların en iyi telefonu özelliğine sahip Galaxy S2'den sonra şimdi de bu cihazın geliştirilmiş hali olan Galaxy S3 ile karşımıza çıktı. Cihazın resmi tanıtımı yapılana kadar cihaz hakkında bir çok söylenti ortaya atıldı. 1.8 ghz işlemci,12 megapiksel kamera, bükülebilir FOLED ekran ve daha neler neler. Tüm bu söylentiler Galaxy S3'ün 3 Mayıs'ta resmi tanıtımı yapılana kadar dilden dile dolaştı. Ancak bu söylentilerin hiçbiri Galaxy S3'te yer almıyor. Umarız bu söylentiler Galaxy S3'ten sonra çıkacak olan cihazda yer alır. Evet şimdi biz gelelim gerçeklere.İŞLEMCİ: Galaxy S3 söylendiği gibi 1.8ghz işlemci ile gelmedi. Cihaz Galaxy S2'den daha iyi bir işlemciye sahip ama arada uçurum yok. 1.2 Ghz'lik işlemci yeni cihazda 1.4 Ghz'e çıkartılmış. Ram yine 1 GB. İki cihaz arasındaki en önemli fark Galaxy S2'nin 2 çekirdekli işlemciye, Galaxy S3'ün 4 çekirdekli işlemciye sahip olması. İŞLETİM SİSTEMİ: Galaxy S2 Android 2.3 versiyonu ile

engin97

Üye
samsung galasxy s3 s2 kadar kesinlikle satamaz. İşlemciyi hızlandırmışlar ve ekranı büyütüp netleştirmişler ve telefon galaxy note gibi olmuş. S2 en iyisi. Ama ben n8 kullanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt