Galaxy S2 Biftor Rom V12 Jb Xwlsw Stabil Ve Hızlı

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf23av

yusuf23av

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S2 Biftor Rom V12 Jb Xwlsw Stabil Ve Hızlı
SÜPER HIZLI JEBOO ÇEKİRDEK TouchWiz TABANLI BİFTOR ROM HERZAMANKİNDEN DAHA STABİL
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
İŞTE KALİTE BİR ROM AYRINTILI AYARLAR HARİKA1.BİFTOR V12 Galaxy S2 serisi rom indirin
2. Çıkan dosyayı external_sd(SD CARD) içine atın
3. Recovery moda girip Wipe data/Factory Reset, Wipe Cache
4. Restore kısmına girip Romu restore yapıyoruz.( backup and restore/ restore from external sd )
5. Geri yüklemeişlemi tamamlanana kadar bekleyin
6. Reboot System now Diyebilirsiniz.

ARTIK BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEZSİNİZ ayrıca kullananlar yorumlarını yazarsa memnun olurum

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ramtop ve Reşwan

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

yusuf23av

yusuf23av

Üye
    Konu Sahibi
birşey değilyorumlarınızı bekliyorumayrıca ramı çok az kullanıyorgalaxy s2 ciler nerede hu hu bu romu denedinizmi tavsiye ederim

Son düzenleme:
gencel

gencel

Üye
bilgisayara yükledim ama farkını tam anlayamadım. biraz resimlerini paylaşabilirmisin ona göre yüklücem telefonuma

yusuf23av

yusuf23av

Üye
    Konu Sahibi
andıroid jeboo çekirdek (süper hızlı)birlikte TouchWiz tabanlı her detayını kontrol edebilirsinizgöstergelerin rengi şekli modeli ni ayarlıyabilrsinizkullandıysanız mutlaka yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

ramtop

Üye
teşekkür ederim şimdi indiriyorum

yusuf23av

yusuf23av

Üye
    Konu Sahibi
birşeydeğil kur ama yorumunu yaparsan sevinirim

caddog09

Üye
ben bunu yükledim şu an bunu kullanıyorum.çok stabil. ama şarj değerlerini doğru göstermiyor.şarjım %70 iken pili çıkarıp takınca bi bakmışın 30 lara kadar düşmüş.birde home tuşunu basılı tutunca daha önce açtığım uygulamara geri döneceğimde işe yaramıyor.dokunuyorum açılmıyor hiç biri.tekrar uygulamalar menüsünden o uygulamayı aramam gerekiyor.

yusuf23av

yusuf23av

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle yorumun için teş rom dediğin gibi stabil şarz olayına gelince kapatıp açınca epeyi bi güç tüketimi yapıyor ondan dolayı diye düşünüyorum uygulama düğmesine bastığında uygulamalarda evet çalışmıyor ama hızlı ve performanslı antutu sonucuda yüksek

Üst Alt