galaxy s2 android 4.0.3 ve 4.0.4 sorunsuz yükleyebilen varmı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cesur330

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s2 android 4.0.3 ve 4.0.4 sorunsuz yükleyebilen varmı
selam arkdaşlar galaxy s2 kullanıcısıyım, telefonumda android 2.3.6 yüklü ve bir sorun yok ama 4.0.3 yükledigimde power tusu özelligini kaybediyor hiçbir şekilde tuş kilidi gelmiyo ve uzun süre basılı tutunca kapatma menüsü gelmeden direk kapanıyo..android 4.0.4 yükledigimde ise power tuş sorunu aynen devam ediyo ve ana ekranda siyah bir zemin üzerinde acayip yazılar çıkıyo ve kesinlikle gitmiyo.. android 2.3.6 tekrar döndügümde ise herşey normal..
bunun bir çözümü elbette vardır bilen arkdaşlar anlaşılır bir şekilde yardımcı olursa çok memnun kalırım

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
selam arkdaşlar galaxy s2 kullanıcısıyım, telefonumda android 2.3.6 yüklü ve bir sorun yok ama 4.0.3 yükledigimde power tusu özelligini kaybediyor hiçbir şekilde tuş kilidi gelmiyo ve uzun süre basılı tutunca kapatma menüsü gelmeden direk kapanıyo..android 4.0.4 yükledigimde ise power tuş sorunu aynen devam ediyo ve ana ekranda siyah bir zemin üzerinde acayip yazılar çıkıyo ve kesinlikle gitmiyo.. android 2.3.6 tekrar döndügümde ise herşey normal..
bunun bir çözümü elbette vardır bilen arkdaşlar anlaşılır bir şekilde yardımcı olursa çok memnun kalırım

Arkadaşım stock değilde custom rom denedinmi hiç ? bu tür hatalarda wipe bazen bu tür sorunları düzeltiorda o bakımdan.

Türe

Türe

Üye
Mumkunse odin uzerinden 4.0.4 romunu flasla ardindan da rootlayip suoer wipe yap

badmus

badmus

Üye
doğru romu yüklediğinizden emin misiniz?

gizemli63

gizemli63

Üye
vende ilk yukledigimde ekran kilit ve pawer tusu sorunu veriyordu... rootlayip terminal emilatorden hallettim...
asagida veriyorum bende googkeden aratip buldum...şunun aynisini yaptim her iki sorunda bitti sorunsuz kullaniyorum...

Yapı numarasına göre atman gerekiyor.

Terminal Emulator uygulaması ile vermen gereken komutlar bunlar olması gerek. Başka bir üyenin mesajıdır.

Yardımlar için herkese tşkler.
Sorun çözüldü.
Bu problemle karşılaşacak arkadaşlar içinde yardımcı olalım
Çözümü başka bir forumda buldum
alıntıdır.

çözüm;

- marketten Terminal Emulator uygulamasını indirip kur
- uygulamayı çalıştırıp sırasıyla aşağıdaki komutları satır satır yazıp ver

su
echo -n ON > /efs/imei/keystr
sync
reboot

- sonrasında recovery moduna girip 3 wipe seçeneğini ve fix permission kısmını uygula. sorun düzelecek.

(echoboşluk-nboşlukONboşluk>boşluk/efs/imei/keystr)

NOT: Root yetkisi olmalıdır.

DEDIGIM GIBI ALINTIDIR AYRINTISINI GOOGLE YAZ VARDIR MUHAKKAK...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt