Galaxy S (GT-i9000) Alıcam Öneriniz varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asiburhan

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S (GT-i9000) Alıcam Öneriniz varmı?
S.a Arkadaşlar

konudada yazdığım gibi

Galaxy S (GT-i9000) Alıcam

fiyat , hız , güç hakkında bilgi verirmisniz almaya çok niyetliğim ama biraz araştırayım dedim

Aquality

Üye
Telefona çok yüklenmediğin sürece gayet iyi bir telefon, sesi biraz az ama onu da bazı uygulamalarla halledebilirsin :oke:

asiburhan

Üye
    Konu Sahibi
Peki Kardeşim sen kullanıyormusun nasıl peki güzelmi oyunlar facebook vs. Tüm uygulamalar ve ekran buyukmu Tw izleniyormu :D

Seglopsi

Seglopsi

Üye
i 9003 ile arasında fiyat farkı yok ama 200 mhz lik işlemci farkı vardı galiba. güzel telefon ben kullandım beğendim de, root edip android 4.1.2 sürümlü custom romları kurarsan görsel özellikleri de iyi oluyor. alırsan bence pişman olmazsın.

PriZm

PriZm

Üye
Custom rom ile S2 düzeyine gelebilen bir telefon.Dünya genelinde ABARTMADAN SÖYLÜYORUM bu telefona Legend(Efsane) deniyor.

Alırsan eğer, herhangi bir rom yüklemesinde yardımcı olurum.

osmndmr.32

Üye
bnce s alcagna braz dha butce koy s2 al bna tavsye ettler bn s2 alcam . Ama sn blrsn smdidn hayrli olsun :D

PriZm

PriZm

Üye
Bu arada bütçeni berlirtmemişsin.eğer S2 alabilecek düzeyinde ise üstteki arkadaşın dediği gibi S2 al.

Android Police

Android Police

Üye
Konuyu açıp arazi olmak :ehe Çok yaşıyoruz dimi bunları :hmmm

alaStar

alaStar

Üye
Custom rom ile S2 düzeyine gelebilen bir telefon.Dünya genelinde ABARTMADAN SÖYLÜYORUM bu telefona Legend(Efsane) deniyor.

Ee yok artık yahu efsane şu htc hd2 değilmiydi bütün os ların kurulabildiği telefon :)

PriZm

PriZm

Üye

Şaka ya biliyorum bunlarıda n950 yi ilk defa duydum o ne ayak :ehe
Nokia nın satışa hiç sunulmamış Developer Edition telefonu :)

jetpackjoyride

Üye
Bi efsane varsa harbiden s1 bi telefona dakika basi rom cikar mi arkadas

asiburhan

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu açıp arazi olmak :ehe Çok yaşıyoruz dimi bunları :hmmm
yok kArdes ne kaçmasıı

Bu arada bütçeni berlirtmemişsin.eğer S2 alabilecek düzeyinde ise üstteki arkadaşın dediği gibi S2 al.
öğrencıyım butce fazla bıle

- - - Eklendi - - -

Evet müdürüm adam rom için konu açıyor misal

Altınada kurulun artı türkçe destek yazıyor soru soruyorsun tek cevap bile vermiyor :)

offf :D

- - - Eklendi - - -

YA BEYLER BEN BU TÜR TEL. ALICAM ÖĞRENCİYİM MAX. 600 ÇIKAR YANİ GALAXY S ALMAYa nıyetlıyım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt