Galaxy S Advance 8 GB mi Galaxy Ace 2 mi

Sponsorlu Bağlantılar

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S Advance 8 GB mi Galaxy Ace 2 mi
Merhaba arkadaşlar. Okullar kapandığında telefon almayı düşünüyorum. Aklımda galaxy ace 2 vardı. Hepsiburada.com'da 617 TL idi. Ama o fiyata Galaxy S advance 8 GB 'yi gördüm ve şaşırdım :) Sizce hangisini almalıyım. S advance ve Ace 2 'nin artılarını ve eksilerini yazarsanız çok sevinirim. Ve hangisi daha iyi. Benim telefondan istediğim ;

1)Oyun (Temple Run, Subway Surfers, Angry Birds,) Kasmadan oynanırsa gta 3 :)

2)İnternet

Yorumlar için şimdiden teşekkürler Maxicep üyeleri :)

Buğra

Buğra

Admin
her ikiside güncelleme alacak iyi bir telefon ve hiçbir kasma vs olmaz istediğiniz oyunu oynarsınız bence karar sizin.
galaxy s advance ekranı biraz daha buyuk ace 2den.
neredeyse tum ozellikleri aynı :oke:
[/FONT]

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
kesinlikle i9070 advance almalısın çünkü işlemcisi 1ghz ace2 de ise 800mhz elinde fırsat varken pişman olma derim

MaxipmaN

Üye
advence al bence

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Birde bu hepsiburada.com'dan alacağım ürünü. Bir sorun çıkmaz değil mi?
Başka arkadaşların görüşlerinide almak isterim. Birde S advance bu kadar ucuz olması bana pek güvenilir gelmedi :)

MrExpert

MrExpert

Üye
S advance

Buğra

Buğra

Admin
guvenebilirsiniz ucuz olmasının sebebi 2012 üretim bir cihaz olması yeni modeller cıktıkca eski modeller ucuzlar her zaman :oke:

hurol1

Üye
s advence:oke:

çomolokko

Üye
al kardeş ikisinide seçmek için ayrı ayrı artıları hangisi sana uyuyosa :)

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar. Görünüşe göre S advance daha iyi. Birde ace 2 nin ekranı çizilmeye karşı dayanıksızmış. S advance Gorilla Class diye bir şey yazıyor. Yani çizilmez değil mi ?

eren2934

eren2934

Üye
Bir akrabada s advance vardi cok kasiyordu rootsuzdu ona gore

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
bu ikisinede bırakıp s3 mini veya xperia p bi bak istersen

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
restmod

restmod

Üye
S advence öneririm ikisi arasinda yada ikinci el note1

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Birde Hızlıal.com'dan Xperia U almayı düşündüm. Fakat hızlıal.com'a pek güvenemedim. Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar yardım edelerse çok sevinirim. Bu arada telefon tavsiyesindede bulunabilirsiniz

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Tavsiyen için teşekkür ederim kardeşim. Fakat ikiside beni aşar :) Birde xperia U hakkında fikrini almak isterim.

Hiç bulaşma 4.0 sürümü manyak kasıyor sar değeri yüksek falan filan bnde zamanında alıcaktım burdaki arkadaşlar saolsun engellediler iyiki engellemişler :)