Galaxy Note programsız ve hiç bir tuşa basmadan ekran görüntüsü almak!

Sponsorlu Bağlantılar

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Note programsız ve hiç bir tuşa basmadan ekran görüntüsü almak!
Arkadaşlar oyun oynarken yanlışlıkla fark ettiğim bir özelliği çıktı telefonun ve çok hoşuma gitti :)

Telefonun üzerine işaret parmağınızı tamamen boydan koyun ve ekranı tarar gibi sağdan sola tamamen sürtün. soldan sağa da olabilir. Direk ekran görüntüsü alıyor. yani parmağınızı tarayıcının ışığı gibi kullanıyorsunuz bence çok güzel bir özellik :) Galaxy s2 modelinde de olur belki bilmiyorum.

cortex47

cortex47

Üye
öncesinde ayarlardan bir şey açmak gerekiyor mu?

TheMadness

TheMadness

Üye
Evet bu s3te de var :)

cortex47

cortex47

Üye
ben yapamıyorum, diğer ana ekrana geçiyor ana ekrandayken.

- - - Eklendi - - -

galaxy note'da, kalemin tuşuna basıp ekrana basılı tuttuğunuzda da alıyor, ben sadece bunu biliyorum, sizin dediğinizi yapamadım.

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
ben yapamıyorum, diğer ana ekrana geçiyor ana ekrandayken.

- - - Eklendi - - -

galaxy note'da, kalemin tuşuna basıp ekrana basılı tuttuğunuzda da alıyor, ben sadece bunu biliyorum, sizin dediğinizi yapamadım.

bazen bende de diğer ekrana geçiyor. işaret parmağınız boylamasına tüm ekranla temaz halinde olmalı sağdan sola yada soldan sağa orta hızda sürtün alıyor ayarlardan bişey açmak gerekmiyor. Android 4.0 ile gelen bir yenilik olabilir.

HaCKaN1453

Üye
Ogrenmek icin nasil yapilcani gorsel olarak.telefonun tarayicisinda gecmisi tiklayin ordaki yer imlerinde user manuale girin gosterio.yada kutusundaki kitapcikdanda bulabilirsniz.

Dampierre

Dampierre

Üye
s2 aokp m6 da olmuyor :)

SilentOne

SilentOne

Üye
demekki bu durun stock roma baqlı

cortex47

cortex47

Üye
tamam ya hallettim :) teşekkür ederim :)

kahamil48

Üye
Arkadaşlar oyun oynarken yanlışlıkla fark ettiğim bir özelliği çıktı telefonun ve çok hoşuma gitti :)

Telefonun üzerine işaret parmağınızı tamamen boydan koyun ve ekranı tarar gibi sağdan sola tamamen sürtün. soldan sağa da olabilir. Direk ekran görüntüsü alıyor. yani parmağınızı tarayıcının ışığı gibi kullanıyorsunuz bence çok güzel bir özellik :) Galaxy s2 modelinde de olur belki bilmiyorum.

s2de olmuyor diye biliyorum.

erhank98

erhank98

Üye

Iyide bu telefonun bilinen bir ozelligi zaten s2de yok bu ozellik

AndoidciLG

Üye
3 yol var screen shoot için

1 ana ekran tusu ve kilit tuşuna yaklaşık 1,5 2 saniye basılı tutmak
2 kalemin easy click tuşuna basılıyken ekrana değdirrek
3 ekranın üzerine elimizi dik sekilde koyarak sağdan - sola ya da soldan - sağa kaydımak
%100 çalışıyor

mertcan01

mertcan01

Üye
Note 2 de mevcut. Ben el taramasiyla yapıyorum. Ancak hareket bolumunden aktif etmek gerekir. Tus kullanimini azaltmak amacli. Daha once kullandigim iphone 4s de ekran goruntusu almaktan ve cok fazla tusu kullanmakta arzalanmisti tekrar yasamamak icin bende ekrqn taramayi kullaniyorum

Üst Alt