Galaxy Note 8 Sahipleri, Kronik Bir Sorun Yaşıyorlar!

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Galaxy Note 8 Sahipleri, Kronik Bir Sorun Yaşıyorlar!
Piyasanın en pahalı telefonları arasında yer alan Galaxy Note 8, bazı durumlarda donup kaldığı için sahiplerini çileden çıkartmaya başladı.
Eski telefonlarınızın sürekli donmasından, yavaşlamasından sıkılıp yeni bir telefon aldığınızı düşünün. 5000 TL gibi çok yüksek bir ücret ödeyerek satın aldığınız telefonun kronik olarak donmasını istemezdiniz herhalde, değil mi?

Samsung, geçen sene Note 7’lerde başına gelen patlama sorunlarını bu sene yaşamadı belki, ancak Galaxy Note 8’de kullanıcılarını sinirlendirecek bir sorun var: Her geçen gün daha çok kişinin şikayet ettiği duruma göre, telefon bazı durumlarda donup kalıyor.

Samsung forumlarına dolan kullanıcılar, yurt dışında neredeyse 1000 dolar, ülkemizde 5000 TL verdikleri telefonların bu şekilde hatalarla karşılaşmasından memnun değil. Raporlara göre genel olarak telefon görüşmesi sırasında veya mesaj uygulamalarına erişirken ortaya çıkan bu donma sorunu, kullanıcıların telefonu yeniden başlatmasına veya pilin tamamen boşalmasını beklemesine yol açıyor.


Hem ABD'den hem de Avrupa’dan şikayetler geldiği için olayın ülke/bölge ile sınırlı olmadığı düşünülüyor.
 
By_Casparov

By_Casparov

Üye
Yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum. Ufak bi optimizasyonla düzeltilir
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.


Üst Alt