Galaxy Note 3 Galaxy Note 3 NEO (SM-N7500Q) Offical Android 4.4.2 (KitKat) (Türkiye/Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

Jelly Bean'mı? KitKat'mı

• KitKat

Kullanılan: 17 85.0%
  • Jelly Bean

Kullanılan: 3 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JrEmo

JrEmo

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar siz telefonu sıfırlıyıodamı atıyorsunuz
ANlayamadım ROOT ile türkçe yapabiliriz
Türkçe dil desteği olmayan arkadaşlar çok özür dilerim ama ben kendi cihazıma kurduğumda türkçe dil desteği vardı.Sizde böyle bir sorun olacağını bilmiyorum.Sorumluluk ne kadar sizde olasa da ben yine yardım edeceğim size....

1-) Telefona ROOT atıyoruz XDA dan CF-AUTO-ROOT dosyasını indirip rom yükler gibi yükleyin...
2-) Google Playden Select Language Uygulamasını İndirin ve Türkçe yi Seçin Telefon Yeniden başlayacak ve telefon türkçe olacak...
3-) ROOT yapmaktan Korkan arkadaşlarımız üzgünüm KNOX tan kaçış yok.. :( :( :(

mtoptas11

Üye
peki nasıl indirecez bu dosyayı

sekorito

sekorito

Üye
Dil meselesi sorun değilde benim cihaz hindistan romundan sonra şarj aletini algılamamaya başladı açıkken bir anda reset atıyor kendine bazen ekran dokunmatiği çok kötü oluyor . var bi terslik

JrEmo

JrEmo

Üye
    Konu Sahibi
Yıllar sonra gelen güncelleme: Bilgisayarınıza, telefonunuza ve bilimum teknolojik eşyalarınızın yazılımına, güncellemelerine elle müdahale etmeyin ettirmeyin. Kalın sağlıcakla.

Son düzenleme:

kalkan095

Üye
Rom zip ini indiren birisi yandex hesabına falan upload edemez mi acaba?
Rapidgator dan çok yavaş çekiyor.
Birde note 3 neo için başka custom rom lar bulabileceğimiz siteler var mı? Varsa ve biliyorsanız paylaşabilir misiniz? Yabancı türk farketmez. Teşekkürler.
Lütfen cevap!!!
burada verdiğiniz rom linklerinden herhangi birini kurduktan sonra, türkiyeye gelen offical romu kurabilir miyiz?
kursak sayaç artar mı?

omeeeer54

Üye
4.4.4 ün gelceği kesinmi ve TR içinde gelicekmi 4.4.4

kalkan095

Üye
Evet gelecek. Türkiye için kasım 2014 demişler. Ve şuan son testleri yapılıyor...
Arkadaşlar, sammobile den bangladesh romunu indirip kurdum. Cihaz sıfırlanıp 4.4 kurulmuyor. Rom yüklenip açıldığında bütün ayarlarım, yüklü programlarım hepsi duruyordu. Ve dili türkçe idi. Ama cihaz 4.4.2 oldu.

Sonra ben temiz olsun diye hard format attım. İşte ondan sonra cihazın dili english ve bengalce dilleri yüklü oluyor.

Türkçe gitmişti yani. Türkçe olması için bir arkadaşımız çözüm vermiş ama root gerekiyor. Ona göre yükleyin. Büyük ihtimalle diğer ülkelerin romlarında da durum böyledir. Yani recovery moddan hard format attıktan sonra türkçe gidiyordur.

ByZalimAyrilik

Üye
ya kardeşim nasıl link bu 50 kere kısaltma yapmışsın. Dalga mı geçiyorsunuz ? Çocuk musunuz nesiniz ya

kalkan095

Üye
direkt link reklamsız...

Ayrıca sammobile dan üye olup daha hızlı indirebilirsiniz.

ByZalimAyrilik

Üye
Odin telefonumu görmüyor ama bilgisayar görüyor :D

Son düzenleme:

kalkan095

Üye

Listede 16.cı sırada note 3 neo driver ı var. Onu pc ye kurun. Yeniden başkalatın pc yi. O zaman odin de görür.

ByZalimAyrilik

Üye

Listede 16.cı sırada note 3 neo driver ı var. Onu pc ye kurun. Yeniden başkalatın pc yi. O zaman odin de görür.

Teşekkür Ederim

eminx99

eminx99

Üye
JrEmo kardeşim çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.hindistan romunu ve rootlama işlemini yaptım.s4 miniden neo ya geçiş yaptım cwm ve hazır romlar bunda yokmu mesela cayanogen gibi..

kalkan095

Üye
JrEmo kardeşim çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.hindistan romunu ve rootlama işlemini yaptım.s4 miniden neo ya geçiş yaptım cwm ve hazır romlar bunda yokmu mesela cayanogen gibi..

JrEmo pek bakamıyor galiba konuya. Ben cevap vereyim.

Cwm vardır belki. Fakat hazır rom derken herhalde custom rom u kastediyorsunuz galiba. Cihaz biraz yani model olduğundan piyasada pek custom rom yok. Hele Cynagen mod hiç yok. Hatta yapma düşüncesi bile
yok.

Burayı inceleyebilirsiniz. İyi günler.

mitridat

Üye
Iyi günler arkadas dün aksam note 3 neo n7500 cihazı root yapamaya çalıştık odinle yanlis dosya flasladigimiz icin cihaz sadece download modunda aciliyor recovery moduna alinmiyor sammobil yada baska yonlendirilen sitelerde üyelik olusturamadigimdan de rom dosyasını indiremiyorum sadece megadan indirebilirim mega uzerinden indirecegim odinle flaslanacak note3 neo n7500 rom linki verebilirmisiniz rica etsem iyi gunler

ae5140

Üye
Bu nasıl bir terbiyesizlik arkadaşım? Senin linklerine yarım saattir reklam geç deyip duruyorum sürekli aynı şeyi gösterip duruyor.

karakterinden utan be. Senin konun nasıl hayla bu forumda açık anlamıyorum bile.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Linkleri yenilemek için şikayet edin konuyu tekrar açalım, zira linkler de 3 farklı reklam sitesi açılıyor üyeler bu konuda muzdarip kalıyor. Reklamsız link ekleyelim kısaltma kullanmadan lütfen, tüm üyeler bu konuda duyarlı olup kısaltma link açılır pencere otomatik yükleme rahatsız edici linklere denk gelirse şikayet etsin lütfen.

badey

Üye
reklam olurda bu kadar mı olur. 10dk dır reklamları geçip bir dosyayı ındiremedim. İnsanları bezdirmeyin Allah aşkına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt