Haber Galaxy Note 3 Neo, Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi almaya başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy Note 3 Neo, Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi almaya başladı
Galaxy Note 3 Neo, SAmsung’un söz verdiği gibi Android Lollipop güncellemesi almaya başladı…

bir yandan yeni modeller sunan ve farklı modelleri sunmak için de çalışmalarını sürdüren firma, ayrıca bir çok önemli modeli için de güncellemeler sunmaya devam ediyor. Samsung kullanıcıları büyük merakla Android 6.0 Marshmallow güncellemesini beklerken, hala Lollipop güncellemesi alan cihazlar da karşımıza geliyor.

Bu sene başında firma Galaxy Note 3 Neo adındaki akıllı telefon modelinin sene sonuna doğru Android Lollipop güncellemesi alacağı açıklamasını yapmıştı ve sözünde de duran Samsung, Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini bu akıllı telefonu için sunmaya başladı.

2014 Ocak ayında resmi duyurusu gerçekleştirilen ve bir ay sonrada satışa sunulan akıllı telefonun SM-N750L, SM-N750K, ve SM-N750S model numarasına sahip olan Galaxy Note 3 versiyonlar firmanın anavatanı Güney Kore’de güncellemeye kavuşmuş durumda.

Yeni güncelleme hem OTA hem de KIES üzerinden yüklenebiliyor. 900MB dosya büyüklüğüne sahip olan güncelleme yapım tarihi ise 12 Ekim 2015 olmakta. Diğer ülkelere de kısa süre içerisinde sunulması beklenen güncelleme ile bir çok yenilik Galaxy Note 3 Neo kullanıcılarına sunuluyor.

Galaxy Note 3 Neo akıllı telefon 5.5″ büyüklüğünde ve 1280×720 piksel HD dokunmatik Super AMOLED ekrana sahip. Samsung’un kendi geliştirdiği sekiz çekirdekli işlemcili Exynos 5260 yonga setinden güç alan cihaz 2GB sistem belleği ve 16GB dahili veri kapasitesi ile sunulmuştu.

Akıllı telefonun arka yüzüdne 8MP kameraya yer verilmiş ve ayrıca ön kamera da 2MP çözünürlükte geliyor. 3.100mAh batarya ile gelen akıllı telefon bir çok farklı renkte satışa çıkmıştı.

Galaxy Note 3 Neo, Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi almaya başladı - MaxiCep

MaxipmaN

Üye
Note3 aldı mı 5.1.1?

xmustx

xmustx

Üye
Note 3 almadı almaz zaten..

byAndroid

byAndroid

Üye
Arkadaş adamlarla güncelleme veriyor suçlu oluyor :D dedikleri güncellemeyi veriyorlar ne güzel

MaxipmaN

Üye
Arkadaş adamlarla güncelleme veriyor suçlu oluyor :D dedikleri güncellemeyi veriyorlar ne güzel
note3e önce gelmesi lazımdı, note3üm olsa dünden beri sövüyor olurdum, note2ci olarak bayağı bi sövdüm bir ara

Sarangni

Sarangni

Üye
Note 3 vermemesinden sebebi başka bir şey olabilir. Samsung 6.0 alacak cihazlar listesini güncellemesi gibi bir durum var galiba. 6.0 listesine de yer almasa bile 5.1.1 kesin gelecektir.

byAndroid

byAndroid

Üye
note3e önce gelmesi lazımdı, note3üm olsa dünden beri sövüyor olurdum, note2ci olarak bayağı bi sövdüm bir ara
Note 3 e zaten lolipop daha önce geldi. Note 3 neo direk 5.1.1 atlandi. Note 3 te 5.0 veya 5.0.2 olması lazım.

xmustx

xmustx

Üye
Note 3 neo sonra çıktı güya ya,samsung aklına göre düşünürsek note 3 5.0 ,note 3 neo'da 5.1.1 olduda bitti maşallah..

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi

Üst Alt