Galaxy Note 2 Icin Bakar misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Note 2 Icin Bakar misiniz ?
Arkadaslar benim Note 2 nin kutusunda ki orijinal sarj aletini kullaniyorum telefonu yeni aldim telefonun bataryasi Massallah cok iyi gidiyor ben aktif kullaniciyim bir de sarja taktigim zaman hizli doluyor bu kotu mu ? Doldurmasi hizli bosaltmasi yavas yani ben sorun mu normal mi cozemedim :D

furkey

Üye
Arkadaslar benim Note 2 nin kutusunda ki orijinal sarj aletini kullaniyorum telefonu yeni aldim telefonun bataryasi Massallah cok iyi gidiyor ben aktif kullaniciyim bir de sarja taktigim zaman hizli doluyor bu kotu mu ? Doldurmasi hizli bosaltmasi yavas yani ben sorun mu normal mi cozemedim :D

Ee madem şarjı iyi gidiyor niye şikayet ediyorsun :) kullan gitsin sorun filan da değil :)

massari

Üye
Kardeş herhangi bir sorun yok. Telefonu 5 aydır kullanıyorum. Şarj çok hızlı oluyor. Pilin çok güçlü olması sebebiyle uzun süre dayanabiliyor. Unutmayalim ki Note II için özellikle geliştirilen dayanıklı pil ürettiler. Güle güle kullan kafan rahat olsun ;)

..maHsun..

Üye
Ne kadar sürede sarj oluyor sırf gec sarj oldugunu soyledikleri ıcin soğudum o cepten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt