Galaxy Nexus Android 4.3 (jwr66y) Root ?

 • 3 Ekim 2013
 • 1851 Okunma
 • 8 Cevap

 1. MERHABA
  SAMSUNG GOOGLE GALAXY NEXUS TELEFONUM VAR .

  Android 4.3 (JWR66Y) sürümü yüklü ve bu sürümde telefonuma '' Nexus Root Toolkit '' programı ile root yapmaya çalıştım.Bir sonuç alamadım.

  Biraz araştırmam üzerine '' Android 4.3 (JWR66V)'' sürümünde '' Nexus Root Toolkit '' programı ile root yapılabildiğini gördüm.

  Telefonuma Android 4.3 (JWR66V) sürümünü yükledim bunun üzerine root yapmayı denedım oluyor ancak sistem güncellemesi gerektiği uyarısı ile karşılaşıyorum. Bu uyarıya nazaran sistemi güncellediğimde telefonum tekrardan (JWR66Y) sürümüne geri dönüyor.

  Sorum şu ;

  Andoid 4.3 (JWR66Y) sürümünde root nasıl yaparım.

  Şimdiden Teşekkür Ederim.
  ---
  EVET ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLECEK BİRİLERİ YOKMUDUR :(
   


  Yazan: yunusmaxicepp
 2. yardımcı olucak arkadaş vardır. foruma ek nasıl atılıyo onu söyleyin 4.3 uyumlu root dosyasını atıyım
   
 3. yunus.20052010@gmail.com adresine mail atabilirmisiniz.

  teşekkür ederim.
   
 4. Ben 4.3 e 17 mb lik güncelleme gelmeden önce nexus toolkit ile denedim olmadı ama lg nexus için yaptıkları toolkit ile rootlamıştım sanırım pc ye bakmam lazım :)
   
 5. işte sorun bu 17 mb lik güncelleme geldiği anda ne root kalıyor ne bir şey 1 haftadır bunu araştırıyorum biraz daha araştırırsam sistemi bastan yazacağım az kaldı :)
   
 6. attım dosyayı cwm'den flaşla
   
 7. teşekkür ederim ancak benim daha farklı bir sorunum var sanırım root yapıyorum bu seferde '' FRANCO KERNEL '' kullanmak istiyorum '' FRANCO KERNEL'' ' de ise herhangi bir işlem yapamıyorum bunun üzerine superuser programına giriyorum su kodlaması yapılması gerektiği uyarısı alıyorum bu uyarıya okey dedıgımde cmw den bi kaç işlem yapıyor ancak root bozuluyor bende forum xda sitesinde '' [ROM ][4.3] [JLS36G] PARANOIDANDROID 3.99 RC2''
  kurdum en azından franco kernelı çalıştırıp cpu ile oynamak için bun room dada yapamadım . Şu an için henüz bir çözüm yolu bulmuş değilim .
   
 8. fark etmez supersuyu güncelleme yeterli
   
 9. teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı
   
Yüklüyor...
20/11/2018 - 10:53