Tavsiye Galaxy Nexus Android 4.3 (jwr66y) Root ?

Sponsorlu Bağlantılar

yunusmaxicepp

yunusmaxicepp

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Nexus Android 4.3 (jwr66y) Root ?
MERHABA
SAMSUNG GOOGLE GALAXY NEXUS TELEFONUM VAR .

Android 4.3 (JWR66Y) sürümü yüklü ve bu sürümde telefonuma '' Nexus Root Toolkit '' programı ile root yapmaya çalıştım.Bir sonuç alamadım.

Biraz araştırmam üzerine '' Android 4.3 (JWR66V)'' sürümünde '' Nexus Root Toolkit '' programı ile root yapılabildiğini gördüm.

Telefonuma Android 4.3 (JWR66V) sürümünü yükledim bunun üzerine root yapmayı denedım oluyor ancak sistem güncellemesi gerektiği uyarısı ile karşılaşıyorum. Bu uyarıya nazaran sistemi güncellediğimde telefonum tekrardan (JWR66Y) sürümüne geri dönüyor.

Sorum şu ;

Andoid 4.3 (JWR66Y) sürümünde root nasıl yaparım.

Şimdiden Teşekkür Ederim.EVET ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLECEK BİRİLERİ YOKMUDUR :(

tapatalk

tapatalk

Üye
yardımcı olucak arkadaş vardır. foruma ek nasıl atılıyo onu söyleyin 4.3 uyumlu root dosyasını atıyım

cengizba

cengizba

Üye
Ben 4.3 e 17 mb lik güncelleme gelmeden önce nexus toolkit ile denedim olmadı ama lg nexus için yaptıkları toolkit ile rootlamıştım sanırım pc ye bakmam lazım :)

yunusmaxicepp

yunusmaxicepp

Üye
    Konu Sahibi
Ben 4.3 e 17 mb lik güncelleme gelmeden önce nexus toolkit ile denedim olmadı ama lg nexus için yaptıkları toolkit ile rootlamıştım sanırım pc ye bakmam lazım :)

işte sorun bu 17 mb lik güncelleme geldiği anda ne root kalıyor ne bir şey 1 haftadır bunu araştırıyorum biraz daha araştırırsam sistemi bastan yazacağım az kaldı :)

tapatalk

tapatalk

Üye
attım dosyayı cwm'den flaşla

yunusmaxicepp

yunusmaxicepp

Üye
    Konu Sahibi
attım dosyayı cwm'den flaşla

teşekkür ederim ancak benim daha farklı bir sorunum var sanırım root yapıyorum bu seferde '' FRANCO KERNEL '' kullanmak istiyorum '' FRANCO KERNEL'' ' de ise herhangi bir işlem yapamıyorum bunun üzerine superuser programına giriyorum su kodlaması yapılması gerektiği uyarısı alıyorum bu uyarıya okey dedıgımde cmw den bi kaç işlem yapıyor ancak root bozuluyor bende forum xda sitesinde '' [ROM ][4.3] [JLS36G] PARANOIDANDROID 3.99 RC2''
kurdum en azından franco kernelı çalıştırıp cpu ile oynamak için bun room dada yapamadım . Şu an için henüz bir çözüm yolu bulmuş değilim .

tapatalk

tapatalk

Üye
fark etmez supersuyu güncelleme yeterli

yunusmaxicepp

yunusmaxicepp

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı

Üst Alt